Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Latvijā vietējo kangarveidīgo cariņu daudz un visi spēlē politkariņus pret tautu...

Autors Draugu draugs

Ir atkal atdzimusi politmafijas sen lolotā un lielā mērā jau īstenotā ideja par reģionālo slimnīcu skaita samazināšanu. Darījums ir noticis- veselības nozarē strādajošiem algas paaugstinātas, tagad, lūdzu, klusumu, kad tiek plānots likvidēt nākamās mazās slimnīcas. Latvijas mediji atspoguļojuši lv valdības galvenā tautas apkarotāja "daiļos" domu graudus, kurus varam lasīt, piemēram, te:

https://jauns.lv/

 Kādu atbildi cariņveidīgajai domāšanai var atrast šeit:

 "No vienas puses cariņš vaimanā, ka finansējums veselības nozarē nav efektīvi izmantots, pēc tam gaudo, ka lv slimnīcu esot par daudz, tajā pat laikā iepļūtī informāciju, ka, lūk, kaimiņzemēs slimnīcu pat esot 2x vairāk, tad pauž neziņu un tēlo ambīli, kurš šaubās, vai piešķirtais papildus finansējums veselības nozares darbinieku algām ir sasniedzis adresātu utt. Kā šādu pretrunīgu,slimīgā noslēpumainībā ietērptu, neko lidz galam nepasakošu, lēkājošu no vienas tēmas uz citu informācijas savārstījumu sauc?- politšizofrēniska daiļmuldēšana. Jautājums ir cits, ko lamzaks grib ar to panākt? -slēgt vēl vairāk reģionālās slimnīcas, tāpec ka tur trūkst speciālistu? Kā pasūtijumu pilda vietējais cariņš? Ak, pareizi, pasaules banka un valūtas fonds arvien diktē valdībniekiem savas genocīdpajolības un vietējiem čekistiem arī jāpakalpo un jaunos saimniekus(US) arī jārespektē. Tikai tautu kā slauca, tā slauks, kamēr neliešiem ragus un nagus nenomauks."
 PROTAMS, KAM VALDĪBA UN VALSTS PARĀDĀ, TIE ARĪ NOSAKA VALSTS ĪSTERMIŅA UN ILGTERMIŅA POLITIKU GODMAŅA UN DOMBROVSKA LAIMES ZEMES PROJEKTĀ.
 Kad cariņa sabiedrotie runā par iespēju nopelnīt uz igauņu, leišu un pašmāju alkoholiķu rēķina, tad viss ir okay, bet, kad par slimnīcām- to ir par daudz. Par to, ka trūkst speciālistu un tāpēc, ka liela daļa pamet valsti nekorekta atalgojuma dēļ- par to, ka šī situācija ir pasūtīta ārējo spēku ietekmē, par to varnešu fronte klusē. Atzīt sekas, ka daudzi pamet valsti, bet ignorējot cēloņus, ir bijis visu iepriekšējo valdību imitējoša darba un rūpju par Latvijas tautu darbības stils.
Cariņ un visu partiju cariņieši, beidziet karot pret Latvijas sabiedrību un tautu! Valūtas fonda nauda, pasaules bankas un US vai RUS čekistu nauda Jūs nepaglābs nevienā pasaules malā, kad taisnīga atmaksa nāks! Konsolidācijas un optimizācijas politika Latvijā, kādu to īstenojuši visi iepriekšējie varas censoņi ir genocīdpolitika pret latviešu tautu, un te Jūs esat pārspējuši Hitleru, Staļinu un pāvesmafiju kopā ņemot. 

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

Komentāri   

0 # nežīds 2019-07-09 11:08
Masoni valda arī Latvijā un īsteno savu politiku.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt