Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Čeku loterija vai čekistu loterija- vai par maz varas mahinatoriem spēļu ar Latvijas tautas likteņiem?!

Autors Draugu draugs

 Kā būtu precīzāk to saukt- čeku vai čekas loterija?

Čeku loteriju, vienalga, cik svēts, glīts un korekts pirmajā brīdī neliktos šādas prakses motīvs, ir nejēdzība, kas cilvēkus padarīs nevis godprātīgākus, bet gan aizrautīgākus ar valsts mēroga sistēmisku stulbumu, paralēli reklamējot latloto azartspēļu valsts varas mafijas lobēto parazītu kantori, kas, ja pieejamā informācija ir korekta, izmaksās balvas čeku spēles azartistiem.

 Tādējādi tiek tautai nodots netiešs vēstijums, ka godīgums ir pērkama prece. Valsts apbalvos atsevišķus indivīdus, kas pieņems loterijas gudrīšu un organizatoru spēles noteikumus. Bet, vai nebūtu godīgāk tad "apbalvot" visus godīgos nodokļu maksātājus ar ilgtermiņa pārdomātu nodokļu politiku, nevis lētām "labas gribas" butaforijām??? Par to varneši nedomā; tā un tanī virzienā nav attīstījušās viņu smadzenes. Viņi paši ar šādām čekistu akcijām atmasko sevi kā noziedznieku varzu, kur labumus saņems "nejaušie izredzētie". Šī prakse ir ar korupcijas iedīgli, tikai politiskie shēmotāji to nekādi neredz...

 Tas, ka tauta dzer un nodzerās arvien vairāk- ir panākts; tas, ka aizrautīgo skaits pieaug- tiks panākts, slēpjoties aiz "svētiem mērķiem"... 

 Vai čeku loterija ir tiešām tik nevainojama un unikāla nodarbe, kas nesīs tikai labumus un valsts kasei un atsevišķu veiksminieku maciņos?

 Varbūt drīzāk čeku loterija ir daļa no Latvijas sabiedrības pazemošanas plāna, kur nabagi centīsies pierādīt savu godīgumu un lojalitāti valsts pārvaldes "dižgariem" ??

 "Tas noteikti nav tā, jo prakse pārņemta no citā valstīm!"- tā mums skandinājuši atsevišķi mediji, sakot, ka tas labi strādājis citur pasaulē.

Čeku loterija vai čekistu loterija- vai par maz varas mahinatoriem spēļu ar Latvijas tautas likteņiem?!

 Labi strādā? Jautājums:"Kā interesēs?" Vai tiešām viss, kas no ārzemēm ir automātiski labs, tāpēc ka ir no ārzemēm? Mums ir daudz pārņemtu svešzemju prakšu, kas tikai parāda, ka pašiem savas galvas nav. Kam mums padomnieku padomnieki valsts pārvaldē, kas nespēj domāt patstāvīgi, bet tikai sagremo un atgremo citu idejas, nevērtējot cēloņu un seku likumsakarības Latvijas attīstības kontekstā?

 Pavisam noteikti var apgalvot, ka čeku loterija ir koruptīvas sistēmas kroplības auglis un paveids un labi vienoti un saskanīgi iederās "zemnieciski" zemiskā čekistu gaumē ņirgàjoties par tautu un pazemojot to. 

 Ja valsts apbalvo par godīgumu nelielu daļu sabiedrības( veiksminiekus čeku loterijā), cerot, ka tauta kopumā kļūs godprātīgāka nodokļu maksātāja- tas ir utopisks pieņēmums, kas jau īstermiņā sniegs lielāku kaitējumu, nekā labumu sabiedrībai. 

 Ja agrāk PSRS čekistu sistēmā bija tādi izdzimumi kā stukači jeb ziņotāji, tad praktizējot čekas loteriju cilvēki var tik pakļauti jauna veida represijām, kuras legāli īstenos  neglaimojošā situācijā nostādītie VID speciālisti- jauna veida "ziņotāji"...

 Ja valsts grib sakārtot nodokļu sistēmu, pavisam noteikti to nav iespējams paveikt loterijas veidā. Vienalga, kas neapgalvotu pretējo. Tas ir idiotisms, ar ko ir izlēmusi nodarbināt savu tautu lv valsts pārvalde. 

 Tikai tautas nodevēji, čekisti pielieto viltības pret sabiedrību, kas neliešiem palielina iespējas veikt legalizētas represijas un slēptu teroru, kontroli pret vietējiem iedzīvotājiem.

 Kad pirmie 100veiksminieki saņems savas balvas un pirmie 10tūkst. saņems draud(z)īgus atgādinājumus no VID, tad parunāsim. Pagaidām mazākums to redz un lielie mediji, cerēdami uz varas okupantu mahinācijās atsviesto naudu, vēl krietni papūlēsies pareklamēt šī čeku loterijas tikai pozitīvās puses... 

"GAIDIET AR MAISU", Latvijā santa Klauss sadarbībā ar VIDerasiem uzsāk darbu no jūlija. Pirmajā etapā genocīdpolitika tiks mediju slavēta, vēlāk slavas dziesmas pieklusīs, kad vairākums iz tautas nāks pie samaņas...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt