Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kapitālisma politika Tevi sargā no Tevis paša?- lai sabiedrība neapdraudētu alkatības dominējošo varu rijības sistēmu...

Autors Draugu draugs

TV dekoderu laikmets aiz muguras, OIK laikmetā dzīvojam, no 2020.gada obligāta prasība dzīvokļiem un privātmājām būs dūmu detektori, bet pēdējo īpašniekiem nàksies iepirkt arī ugunsdzēšamo aparātu- to paredz likums- ja nē, sankcijas un soda nauda, kas var pārsniegt ne viena vien Latvijas iedzīvotāja reālos ienākumus mēnesī.

Kas būs nākamais obligātais uzstādījums no valsts puses? Vai katram būs obligāti jāiepērk gāzmaska, ieroči, munīcija, jo ar katru gadu varbūt palielinās kara iespējamība?PATIESĪBĀ ŠIS VISS PROCESS AR TĀS "SĪKUMIEM UN PUZLES GABALIŅIEM" IR TIKAI AISBERGA REDZAMĀ DAĻA...

 

No kurienes nāk politika, kas piedāvā cilvēkiem it kā lielāku drošību apmaiņā pret demokrātisko tiesību un brīvību ierobežojumu?? No kurienes demokrātijā ir iezagusies bezierunu pakļaušanās disciplīna gluži kā armijā un bezizvēles diktatūra?? Kāpēc to uzspiež visiem, apelējot pie tēmas "vajadzība" un "sabiedrībai to vajag" bez pašas sabiedrības diskusijām un katra individuālā lēmuma? 

 

TAS IR DARĪJUMS, KAPITĀLISMA POLITIKAS DARĪJUMS, KUR TU ESI TIKAI DAĻA NO KOPĒJĀS SABIEDRĪBAS MASAS, CILVĒKRESURSS UN PRODUKTS KOPĒJĀS SISTĒMAS INTERESĒS.

Ja Jums liekas, ka šī ir kārtējā sazvērestības teorija, tad varu Jūs mierināt- sazvērestības politika jeb vairāku sabiedrības dominējošo spēku pušu( valstu, lielvaru, bet mùsdienās- arī koorporāciju) vienošanās politika ir vēsturiski pierādāma. Sadarbības var tikt aizslepenotas, kādas ar laiku nāk gaismā, bet vēl pirms tās atklājas un tiek atpazītas pilnībā, ir darbības, notikumi - politiskās uzvedības un lēmumu tendences, kas ļauj pamanīt likumsakarības...Ja Tu zini, ka pēc 1 seko 2 un tad 3, Tu zini, ka ar loģisko secību, ar pieņemto loģiku, kārtību, ar jebko var manipulēt, panākot efektu, kas pat noliedz tradicionālos skaidrojumus. Runa, kā redzams, nav par cipariem, bet par manipulācijām ar sabiedrības apziņu.

Var izdomāt jebko un parādīt kā mūsdienu vajadzību un nekad šādas iespējas netiks izsmeltas; savukārt pamatojumus var uziet, cik vien vajag naudas izspiešanas kampañas ietvaros. Kapitālismā, jau skolās māca, apetīte ņemt un atņemt ir lielāka nekā pieejamie resursi- ar šo sērgu ir inficēta jau sen kapitālistiskā pseidodemokrātija un Latvijas valsts pārvalde nav izņēmums. Kapitālisma sērgas ietvaros tiek iegrožota cilvēku demokrātiskās izvēles un brīvības. GLUŽI KĀ AMERIKĀ PĒC 2001.G. 11.SEPTEMBRA TERORAKTIEM TIKA PIEŅEMTI LIKUMI, KAS RADIKĀLI IEROBEŽO DEMOKRĀTISKĀS  SABIEDRĪBAS BRĪVĪBAS, TĀ ARĪ MUMS, LATVIJĀ  STĀSTA LIEKULĪGU PASACIŅU, KA KĀDAM RŪP, LAI TU SAVĀS MĀJĀS NETIKTU IESPĒJAMO UGUNS RISKU APDRAUDĒTS. Cilvēki labi atpazìst tās realitātes, kad aizsākas biznesa intereses un valsts slēpto/neslēpto muļķu nodokļu prakse... Acīmredzot mūsu valsts alkatīgajiem arvien ir par maz.

VISI SAPROT, KA NAV UN NEKAD NEBŪS UNIKĀLU RISINĀJUMU, LAI SABIEDRĪBU PASARGĀTU NO VISĀM IESPĒJAMĀM NELAIMĒM- NOTEICOŠAIS FAKTORS BŪS NEVIS DŪMU DETEKTORS UN DZĒŠAMRĪKS, BET GAN APZINĪGA DZĪVE UN SKAIDRA DOMĀŠANA. BET KAPITĀLISMĀ IR KĀ- VISPIRMS CILVĒKUS PADARA SLIMUS, DEGRADĒTUS, BET BEZATBILDĪGOS PAR APDRAUDĒJUMU CITIEM, UN PĒC TAM SISTĒMA UZDODĀS PAR DAKTERI, KURAM IR ARVIEN JAUNAS UN JAUNAS UNIKĀLAS RECEPTES UN BRĪNUMLĪDZEKĻI, KAS TIEK UZSPIESTAS SABIEDRĪBAI IT KĀ TĀS PAŠAS LABĀ, TĀS DROŠĪBAI UTT.

TAS ATGĀDINA PSIHIATRISKĀS SLIMNĪCAS ATTIECĪBAS AR PACIENTU, KURAM PRET PAŠA GRIBU JĀLIETO MEDIKAMENTI. PASAULES KĀRTĪBA PAREDZ MARIONEŠU LIKUMUS UN AUGSTPRĀTĪGU PĀRVALDĪBU PĀR CILVĒKIEM, kur noteikumus vairākumam nosaka pašpriviliģētā pārākumtiesību mazākumpārvalde.

Jā, dūmu detektori ir tā retā noderīgā lieta, bet tikai apvienojumā ar cilvēku atbildīgu dzīvi pret sevi un citiem. Savukārt veids, kā to Latvijas vara grib ieviest, atklāj nepārprotamas valsts reketa pazīmes un vēlmi nopelnìt, kādus uzņēmumus lobēt uz tautas rēķina, turklāt tēmējot uz soda sankcijàs iegūstamo peļņu...

 Piemēram, jau labu laiku zināms, ka no 2023.gada obligāta prasība būs ID karte Latvijā un redzot tendenci, ka ar katru gadu valsts pārvaldes aparāts izdomā jaunas "vajadzības", kurām piešķir likuma un obligātības statusu, jau tā trūcīgā Latvijas sabiedrība paliek arvien nabadzīgāka. Ja paskatamies uz šo visu jaunieviesto ultimātu tautai kopsummu, tad esam vairāk kā aplaupīti...

Pie šādām tendencēm izspiest naudu no tautas, nepārsteigtu, ja varas "apetīte augs ēdot" un nākotnē var tikt pieprasītas arī citas sabiedrības brīvību un brīvo izvēli ignorējošas, ierobežojošas lietas, piem. mikročipu sistēma, obligāta pāreja uz 5G tehnoloģiju un, kas tik vēl nē, kas šobrìd var likties kā pilnīga beztēma un absurds. Kas seko līdzi kapitālisma politikas attīstībai pasaules pārvaldes reformā tās niansēs, tie zinās, ka viss mainās ļoti strauji, un tur, kur šodien varam justies komfortabli un pašnoteikties, rītdien Tava brīvība iegūs vairāk virtuālās un iedomātās brīvības un realitātes formu.

TAS, UZ KO PASAULE GLOBĀLI IET, IR PĀREJA NO REĀLU BRIVĪBU PLATFORMAS UZ VIRTUĀLO REALITĀTI. Tev iesmērē, piemēram, interneta vidi, vituālo realitāti, apmaiņā pret Tavu lojalitāti jaunajai kārtībai- mūsdienu standarta cilvēks ir vairāk tur, nekā pasaulē, kādu to nav deformējusi alkatība; pat tad, kad cilvēks ir uz brīdi izgājis no interneta, sasaiste domās paliek- mēs esam arvien kā noķertas zivis tīklā...TAS IR GLOBĀLĀS POLITIKAS UN EKONOMIKAS DARĪJUMS. CILVĒKA DEMOKRĀTISKO BRĪVĪBU IESŪC KONTROLES MEHĀNISMOS un lielākā nelaime ir tā, ka cilvēki sāk ticēt tam, ka šāda brīvība, kur citi lemj par Tavu dzīvi pašu vietā, sabiedrībai ir vajadzīga- TO PAREDZ ROBOTIZĀCIJAS LAIKMETA STRATĒĢIJA. Cilvēki kļūst par maz domājošu masu, precīzāk sakot, lai arī formāli skaitamies izglītoti, kompetences un zināšanu avoti aprobežojas līmeņos, ko nosaka kapitālisma politika un tās uzstādījumi. Tikai retie apzinās realitāti ārpus kapitālisma rāmjiem, tikai retie uzdod kritiskus un neērtus jautājumus par pašu sistēmu un likumu likumību un saskarās ar domàt ārpus rāmjiem mazspējīgas sabiedrības kritiku... Tikai pēc tam mēs beidzot sākam saprast, kāpēc vieni var atļauties būt pārāki pār citiem un, kāpēc "viena taisnība visiem" realitāti mūsu pasaules un Latvijas politikā nekad neredzēs.

KAPITĀLISMS RAŽO ALKATĪBU, ALKATĪBA PARAZĪTUS, KAD PARAZĪTI PĀRŅEM VALSTS SISTĒMU, TIE VEIDO VIDI, KURĀ VAR BAROTIES NERĒĶINOTIES AR CITU CILVĒKU LIKTEŅIEM. LIKUMI, TIKUMI, PAT CILVĒKU NETIKUMI UN CITA VEIDA PLIKUMI UN BEZKAUNĪBAS KALPO ALKATĪBAS UN KAPITĀLISMA SĒRGAS PĀRVALDEI. KAMĒR TU GRIBĒTU TIKAI DZĪVOT UN IZDZĪVOT, PARAZĪTPĀRVALDEI IR UN BŪS IDEJAS, KĀ UZ TAVA RĒĶINA UZDZĪVOT...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt