Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Latvijas čekistu pārvaldes politekonomisko grupējumu sargsuņi ir izbadējušies...

Autors Draugu draugs

Kad mēs palūkojamies Latvijas mediju telpā, tās saturā un īpašu uzmanību pievēršam dažādu vietņu forumiem, domubiedru grupām un galu galā arī valstī labi zināmo, lielo mediju komentāru daļām, atklājas interesanta kopaina. Šī raksta turpinājumā parādīšu kādas detaļas no lielās gūzmas mahināciju, ar kurām regulāri tiek zombēta mūsu brīvā sabiedrība. Esmu šajā jautājumā rakņājies un aktīvi tam sekojis līdzi 15 gadus. Te ir ko pastāstīt un lietas, ko saredz tikai vērīgākie, ir pieredzes, kas veido sistēmiski pareizu sabiedrisko domu un redzējumu teju visās dzīves būtiskajās pozīcijās.

Paskatīsimies no malas uz to, kā tiek strādāts ar Latvijas sabiedrību un, kā tiek veidota tās kolektīvā pašapziņa? Kā manipulē ar lielo masu un, kādā veidā sistēmiski apkaro pašmāju disidentus?

 

 Vispirms neliels ievads, lai mums būtu saprotams, kāpēc Latvijā taisnīgums, tiesiskums, ko tauta sagaida, pa lielam paliks tikai dokumentu mapītēs.

 Laikā, kad Latvijā valda relatīvs miers un, kad gadu no gada mums tiek atgādināta "Tautas atmoda", kura kā izcili iestudēta izrāde aizrāva teju mūs visus, rodas daudzi neskaidri jautājumi. Galu galā tas viss rezultējas pārdomās un atmiņās, kā patiesībā bija tad un, kādas politiskās aizkulises noteica Latvijas sabiedrības likteni un tās dzīves kvalitātes.Vēsturiski atzinumi, dažādu cilvēku atmiņas un fakti nāk gaismā, un daudzi no mūsu tautas sāk saprast:"Ka toreiz tajos "deviņdesmitajos" tauta tika apstulbināta un tās vara tika izkrāpta." Daudzi to tagad saprot, bet tikai ar krietnu laika nobīdi.

Šoreiz palūkosimies uz to, kā strādā korumpētās mašinērijas sargsuņi- ideologi, manipulatori, sabiedriskās domas veidotāji, interneta troļļi un vaukšķi, kā arī citi esošās sistēmas pakalpiņi, kas veic savu darbu sabiedriskās domas zombēšanas un veidošanas uzdevumos?!

 Ja esat no tiem cilvēkiem, kas nemitīgi seko līdz mūsu valsts attīstības tendencēm un pārzināt vismaz pēdējo 35 gadu Latvijas vēsturi, Jums var nebūt svešas tālāk paustās atziņas, taču, lai arī kā nebūtu, Latvijā ir trūcīgi maz mediju un resursu, kas par šo runātu atklāti un tieši.

 Konstatējumi:

1.Sabiedriskā doma tiek uzspiesta.

2.Viedokļi, kuri var ievainot vai atmaskot esošo varu grupējumu politekonomiskās inetereses, tiek sistēmiski apkaroti.

3.Informācijas karš notiek ne tikai NATO, pašmāju ideologu un kremļa mafijas kontekstā; tiek apkarota jebkura arī cita neatkarīgā no šīm ietekmēm sabiedriskā doma Latvijā, tādām patvaļīgi piedēvējot valsts un tautas pretinieku statusu.

4.Mākslīgi veidotā tradīcija un konfrontācija starp latviešiem un cittautiešiem ir aizsegs politiskajām mahinācijām, kas reāli notiek mūsu varas aprindās.

5.Kad sabiedrība atļaujas savu domu jebkurā valstiski jūtīgā jautājumā, tā tiek izravēta jau pirmsākumos- netiek pieļauta Latvijas sabiedrības pašapziņas izaugsme.

6.Mērķtiecīga troļļu mašinērija un vaukšķi, kuri norej esošos un potenciālos sistēmai nederīgos, lai arī uz latvietību orientētos, viedokļu līderus, tos pazemojot, lamājot, diskreditējot caur simtiem un tūkstošiem viltus profilu un viltus identitāšu demagogu bandām.

7.Valsts sistēma atklāti un slēpti lobē tautsaimniecībai un tautas vērtībām kaitniecisku ideoloģiju, biznesus; ikviens, kas atļaujas runāt pret sistēmu, sastop personalizētus uzbrukumus.

8.Mediji un mediju platformu uzraugi, žurnālisti, politisko organizāciju iekšējie informācijas telpu uzraugi un sargi mērķtiecīgi kropļo sabiedrisko domu un mākslīgi uztur konfliktsituāciju visos sabiedrībai aktuālos jautājumos.

9.Šķeltniecība kā valsts pasūtījuma projekts. Resurss, kas stiprina un palielina varas dominējošo pozīciju attiecībā pret sabiedrību, kura tiek "vazāta aiz deguna".

10.Sabiedriski aktīvu, no sistēmas neatkarīgu, cilvēku diskreditācija ir valsts prioritāte.

11.Mērķtiecīga Latvijas sabiedrības kā vergu tautas propoganda. Tiekam zombēti ar informāciju, ka neko nevaram, nespējam padarīt pret politisko patvaļu- tiek sludināta nolemtība un vergu liktenis.

12.Tiek kultivētas un veicinātas šaubas par visu, ko dara sabiedrības interesēs labas gribas Latvijas cilvēki, kas nav saistīti ar lielajiem politiskajiem spēkiem un, kuri rīkojas tikai savas godprātības un sirdsapziņas pamudināti.

13.Īpašs uzsvars valstiskajā demagoģijā tiek likts un darvinisma un hitlerisma psiholoģiju-"Tu esi nekas, Tu esi produkts un resurss, kuram vērtība rodas tikai pārākās rases labklājībā jeb, citiem vārdiem sakot, nabagie un ne tik turīgie iegūst vēŗtību un tiesības tikai tad, ja to piešķirs viņiem pašmāju baroni".

14.Mediji un valsts demagogi apkaro jebkuru indivīdu, kas informācijas telpā, interneta vidē atļaujas pieprasīt sociālo vienlīdzību un vienu taisnību visiem, ko paredz Latvijas valsts Satversme. Cilvēkus, kas iestājas par vienlīdzību cilvēkcieņas jautājumos, automātiski diskreditē un nozākā par kremļa aģentiem.

15.Valsts sistēma savas kroplības bieži baksta acīs tiem, kas iestājas pret nelikumībām valsts pārvaldē un atmasko genocīdpolitiku.

16.Genocīdpolitika Latvijā- čekistiskās valsts pārvaldes pamatnostādne. Latvija kā valsts pārvēŗsta par biznesu projektu un eksperimentu zemi.

17.Latvijas demokrātiskā pārvaldē pieaug valsts noslēpumu skaits. Jo "tiesiskāk un taisnīgāk tiek sakārtota" valsts, jo vairāk valsts noslēpumu tiek saražots.

18.Totalitāra un politiski merkantīla valsts pārvalde, kuru no vienas puses liekulīgi atmakso mediji, bet, tiklīdz sabiedrība pauž vienotu nostāju, demagogi un tie paši mediji mērķtiecīgi sašķeļ sabiedrību, tā lai kolektīvā pašapziņa Latvijā rezultētos bezdarbībā un "tvaika nolaišanā" interneta vidē.Tas ir psiholoģiskais terors, manipulācija, kura dezorientē sabiedrību, radot bezspēcības un nolemtības sajūtu tautapziņā.

19.Pasaku un veiksmes stāstu klubiņš parāda čekistpārvaldes būtību un krāpniecisko raksturu; noziedzniekus atmaskojošs "slava sovetskomu kolhozu" kults- šīs mašinērijas un demogoģijas propoganda audzē muskuļus arī patreiz, kad jau tiek aktivizēta Latvijas teritorijā jaunās politiskās pārvaldes forma 5G- šī izlūkdienestu un armijas tehnoloģija bez diskusijām sabiedrībā un ar mērķtiecīgu informatīvu kodējuma par tās absurdi godīgajiem mērķiem tiek uzspiesta sabiedrībai, nolejot ar meliem pasaules zinātniekus, viņu atzinumus un tos, kas Latvijā uzdod politmafijai un tās biznesu pārvaldniekiem neērtus jautājumus.

20.Latvijas 4.maija režīms ir vistiešākais vienošanās jeb sazvēŗestības projekts starp veco čekistu sistēmu, tās sulaiņiem un pašmāju merkantīliem, nodevīgiem indivīdiem, kuri tirgojas ar ietekmi, tirgojas atr politiku mūsu valstī, pārdodot to ārzemju koorporācijām un citu valstu varām.

21.Kontrolējošās, tiesiskuma un aizsardzības funkcijas pildošās valsts institūcijas ir pārpilnas ar Latvijai nelojāliem indivīdiem, kurus piesedz mediji un demagogi.

22.Mediji propogandē demoralizējošas pseidovērtības, politisko visatļautību un nesodāmību un tautas nespēju kaut ko mainīt. Pati sabiedrība tiek padarīta par neliešiem un alkatīgo varzu, kura nav spējīga un nav motivēta apturēt valstiska mēroga krāpniecības- pie tā ir strādāts gadiem. Apzināti tiek vājināta tautas vara pār politisko struktūru varu.

 

Latvijas čekistu pārvaldes politekonomisko grupējumu sargsuņi ir izbadējušies...Šie ir tikai daži novērojumi un atzinumi, kas parādā mūsu valsts politisko sistēmu kā nedemokrātisku un tautas varai nelojālu. Atmaskot valstiskos noziegumus nav grūti, arī pierādīt nē- grūtības sākās sabiedrības apziņā, kura ir izskolota/izskalota un nozombēta līmenī, kur neviens nevienam vairs netic un neuzticās; cilvēciskums un godprātībā kā vērtības šajā valstī ir deformētas.

Politika, ko īsteno Latvijas formāli likumīgā, bet būtībā nelikumīgā politisko struktūru mašinērija, ir noziedzīga pret cilvēci! Totalitārisms un genocīdprakses politika Latviju padara par zemi, kur cilvēks ir, birokrātu valodā sakot, tikai cilvēkresurss, Darvina pērtiķis un Hitlera un Staļina propogandas kanāls.

Spriedīsim patstāvīgi par to, kas notiek Latvijā, pēc valsts faktiskajām politiskajām darbībām un biznesa darījumiem ar tautas likteni, nevis pēc politiskajām izkārtnēm vai politizrādes "labas gribas" žestiem!

Latvijas tautas vara ir tikai dokuments un vārdu kombinācija, kam nav nekāda nopietna seguma mūsu sabiedrībā.

Mūs baro ar formalitātēm un laimes stāstu murgojumiem, bet realitāti atļauj izpušķot medijiem brīvā formā, kā katrs lielais manipulators un medijs to sadzejot prot.

LAIKS ATVĒŖT ACIS UN DARBINĀT SAVU IZPRATNI UN IZTĒLI PĀRMAIŅU VIRZIENĀ, KUR PĒRKAMĪBA TIEK IZSKAUSTA UN TAUTAS VARA ATGŪST LĪDZSVARU UN SAMĒRĪBU AR POLITISKO VARU!

Cilvēki, neuzķersimies uz tik ierasto katras dienas zombējumu, ko iesmērē un, tautas viedokli skalodami skalo, pazīstamo mediju platformas Tv, radio, laikrakstos, publikācijās, internetā un reklāmās!

Atkārtoti teikšu- spriedīsim pēc sistēmas darbiem, ne pēc vārdiem! Manipulācijas ar sabiedrisko domu būsim aktīvi atmaskot!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt