Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Čipizācija. Kur skatās kvartetmaija režīma valdība? Igaunija apsteidz veiksmes stāstu ražošanā...

Autors Draugu draugs

  Ar šādu nelāgu ironiju jāteic par procesu, kas bez liela trokšņa notiek jau daudzās valstīs, mūsu kaimiņzemi Igauniju ieskaitot. Cilvēks ar čipu tehnoloģijas palīdzību tiek padarīts par attālināti vadāmu un manipulējamu indivīdu. Tiek radīta vide un izspēlēta manipulatīva demogoģija, lai cilvēki labprāt pieņemtu šo modernisma plānpratību.Vēlāk, kā to paredz pat Svētie Raksti- "nevarēs ne pirkt, ne pārdot" bez specifiskas zīmes, koda un skaitļa; "kļūšana par cilvēkveidīgu preci" tiks uzspiesta visiem. Vai uz to ir ceļā arī Latvija? Nepārprotiet- par to ir padomāts un mēģinājums notiks!- saskaņā ar vienošanos, saskaņā ar sazvērestību, kurā varas mafijas bandas apsūdz un apsūdzēs savas sistēmas disidentus, kuri atmasko politiskās varas noslēpumu politiku. Jums stāstīs, ka nekas tāds nevar būt, ka tas nav iespējams; ka par to runā tikai cilvēki, kam "ne visi ir mājās" un kam "kājas aug" no Latvijai nelabvēlīgas politikas zemēm. Var iestāstīt jebko, ja ļaujam un nevērtējam paši procesus, notikumus un kopsakarības. Spriediet paši!  Turpinājumā video, stāstījums krievu valodā(Līdzīgi materiāli ir pieejami arī citās svešvalodās):

 

 Aizdomājieties paši par sekojošo:

Biometrija, elektroniskās kartes, čipizācija- tas viss pēc savas būtības ir verdzība, kurā pats cilvēks vairs nav noteicējs pār savu gribu un saprātu, demokrātiskās un izvēles tiesības var tikt automatizēti un distancēti ierobežotas. Kur un kad visvieglāk realizēt šādus projektus?-demoralizētās, alkatībā apdullinātās, nabadzīgās un sašķeltās pseidodemokrātiskajās pasaules valstīs, arī Latvija ir to starpā.

 Čips kalpo kā elektromagnētiskā starojuma uztvērējs kā papildus antena. Kad Jūs saprotat šo, Jūs sapratīsiet, kāpēc 5G telekomunikāciju un galvenokārt armijas tehnoloģija ir tik bīstama manipulācijām ar sabiedrību.

2,1Hz izsauc bailes un galvas sāpes. 5,1Hz apstādina cilvēka sirds darbību. 5,3Hz notiek iekšējo orgānu rezonanse un to plīsumi. Var panākt, ka cilvēks īsā brīdī iet bojā bez ārēji redzamas iedarbības. Piemēram, cilvēks, kam ir šāds čips, saņem mākslīgi izraisītu apstarojumu, pārvietojas un pēkšņi pagurst- bez redzama iemesla saļimst un iet bojā, nekas un neviens nespēj palīdzēt, arī mūsdienu medicīna bezspēcīga. Mūsdienu medicīna tādos gadījumos atrakstīsies ar jebko- sirdslēkme, insults, infarkts, iedzimtas kaites saasinājuma rezultātā cilvēks nomira vai citādi pamatos cilvēka aiziešanu, bet patiesība vēl nenāks gaismā.

Mūsu organisms un orgāni, ja tā var sacīt, kā antena uztver svārstības līdz pat 16Hz. Notiek rezonanse un viss, neviens neko nevar pierādīt. Varas un valdītkārei, viltībai tāpat kā alkatībai nav robežu. Par to vajadzētu aizdomāties.

Sakiet, vai esat aizdomājušies, kāpēc par valsts noslēpumu tiek padarītas 5G torņu faktiskās jaudas, un tas nenotiek tikai Latvijā? Ir zināms, ka tie var darboties tikai dažos režīmos- mazie priekš sakariem, ar lielajiem var sekmēt nopietnus bojājumus cilvēku veselībā un pat iznīcināt. Vai mēs šādus ieročus varam uzticēt mūsu varai, kura sevi jau ir nožēlojami un bezkaunīgi pierādījusi valsts izsaimniekošanas, Godmaņa un Dombrovska "veiksmes stāstu"/genocīdpolitikas projektos? Vai mēs esam tik naivi un labticīgi vai vienaldzīgi, ka mums liekas, ka tautas vergturi un nodevēji, shēmotāju varza būs palikuši godīgāki par enģeļiem un tikai labiem mērķiem lietos jauno tehnoloģijas priekšrocības? Nebūsim muļķi, neatļausimies to, ko nevaram atļauties- noticēt gaidāmajiem veiksmes stāstiem!!!

 Vai Jūs zināt, ko nozīmē 100 apmēru un, ja tie ir uz spriegumu 10tūkstoši voltu- 1000kilovatu uz vienu emitētāju(izstarotājs)???-Jūs var dzīvus izcept, ne tikai nogalināt. Valstis grib legalizēt sava veida slepeno elektrisko krēslu priekš tās disidentiem?-jautājumu neatbildēšu, bet spriežot pēc politekonomiskajām totalitārisma tendencēm un bezdievīgās politikas, šāda iespēja būs ļoti reāla.

Lūkojoties no armijas, protestējošu pūļu savaldīšanas un specdienestu pieredzes, varu Jums paskaidrot, ka daudzi karavīri, kuri pabija lokatoru starojumā, nomira no leikēmijas, vēža un dažādām citām onkoloģiskām kaitēm. Līdzvērtīga tipa dāvanu Latvijas varneši gatavo mūsu sabiedrībai, paši nesaprazdami, ka zāģēs koku, uz kura paši sēž.

Starp citu saslimstība ar visādiem vēzīšiem jau ir dubultojusies pēdējo gadu laikā, ja var ticēt mediju vēstījumiem, un tendences ir "daudzsološas"-būs vēl... :(

Vai zinājāt, ka emitētāji ir pagriežami vertikālā plaknē?- komunikācijai tas nav nepieciešams, bet sabiedrības apstarošanai tas var tikt izmantots...

 

 Esam radināti noliegt realitāti, esam radināti nedomāt un smieties par jebko, kas iekļaujas "es nesaprotu" un "nevar būt" līmenī vai saucas "sazvērestība" jeb vienošanās- tajā pat laikā mūsu varas cilvēki vienošanos praktizē visos sadarbību līmeņos, arī valsts noslēpuma praksē. Par to gan smiekliem nevajadzētu nākt, ka attīstot demokrātiju Latvijas republikā noslēpumu skaits pieaug- tātad, kopš "atguvām brīvību"slēpjamā no tautas palicis vēl vairāk, bet mums stāsta, ka noslēpumi kalpo valsts drošības interesēm. Vai tas būtu tik vienozīmīgi tā, ļoti šaubos?!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt