Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Totalitārā demonkrātija-lv 4maija režīma pamati.

Autors Draugu draugs

Latvijā ir daudz skaistu vērtību gan cilvēkos, gan dabā, ja vien to visu nesabojātu kāda inde- trīsdesmitgades genocīdpolitika.

 Esam pabijuši dažādos režīmos un pēdējie divi, neskatoties uz to, ka katrā no tiem ir bijuši un būs savi slavas dziesmu un veiksmes stāstu līdzdalītāji, atbalsojas skarbā realitātē- cilvēciskums, dzīves vērtības un savstarpējā cieņa, godīgums un taisnīgums, tiek mežonīgi bradāts un izskausts kā tāda sērga. Plaisa starp varas cilvēkiem un tautu paplašinās, pirmajiem zaudējot jebkàdu atbildības sajūtu pret tautu, bet otrajiem ticību sev un citiem.

Kāda tad ir Latvija šodien?-bez liekiem vārdiem teikšu un atbilde ir viena:

dzīvojam iedomātā un virtuālā brīvībā, kuru nemitīgi izskaistina varas cilvēku demagoģijas pasaku kanāli...

 

Lūk, kāds komentārs, kas, ar mazu atkāpi vēsturē, ieskicēs daudzu mūsu tautiešu pašsajūtu, domājot par valsts pārvaldi, kādu to redzam:

 

Pat, ja tiktu izgriezts tas viss no Latvijas vēstures, kas saucas PSRS laiki un, ja bez liekulības, bez glaimiem un godīgi palūkojamies uz Latviju, kāda tā ir tagad- tad paliekam arvien nabadzīgāki teju visos līmeņos; protams, ir lv "izredzētie", kuri tautas mantu un varu sagrābuši uzdzīvo vispārējas prihvatizācijas, privatizācijas un korupcijas sistēmā. Un pat nevērtējot salīdzinošās kategorijās, kā bija tad un tagad, ir skaidrs, ka Latvijas brīvība ir rezultējusies politiskā visatļautībā un bezatbildībā pret tautu. 

Krievu laikus neslavēšu, sabiedrības likteņi ir ļoti smagi, pretrunīgi un sensitīvi, bet pateikt, ka Latvijas sabiedrība šodien "atjaunotā Latvijā" dzīvo cilvēkcienīgi diemžēl arī nevaru.

Tauta arvien ir totalitārisma upuri- genocīdpolitika ir mūsu režīmvalsts pamati, kur mazākums valda pār vairākumu.

Pirmās Latvijas laikos tauta nepazina tādu alkatību, korupciju un valsts izsaimniekošanu, kādu demonstrē pēd. 30gadu laikā degradētie čekistu sistēmas kapitālisti.

 Kurp virzās Latvija, varas maitas putnu ievainota??? Un, kādu Tu redzi šo mūsu citādi skaisto un sirdī mīļo Latviju, ja atceramies pirmās Latvijas laiku valsts pārvaldi ar tagadējās politvaras attieksmi pret tautu, tās vērtībàm un valsts attīstību?

 Uzrakstiet savu viedokli!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt