Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Cilvēcība tehnoloģiju rīklē.Ceļš no 1G līdz 5G tehnoloģijas genocīdpolitikai...

Autors Draugu draugs

Mūsdienās vēl ilgi netiks aizmirsta tāda ierīce, kā stacionārais un mājas telefons, kuru vecākās paaudzes lietoja, šķiet, dien dienā. Pasaule un tehnoloģijas attīstās un ir vērts palūkoties uz jau noieto ceļu un apzināties, uz cik droša vai plāna ledus atrodamies patreiz. Ne tuvu viss tehnoloģiskais ir loģisks labai cilvēku un dzīves procesu pārvaldībai. Tehnoloģisks var arī būt cilvēkvērtību pasaulei neloģisks, bīstams un manipulatīvs resurss, piem., ieroči.

 Palūkosimies uz pasaules un Latvijas koruptīvajos medijos daudz slavētās tehnoloģijas 5G ceļu līdz mūsdienu sabiedrībai...

Nekavējoties telekomunikāciju sistēmu pirmsākumos, mūsdienu cilvēks atcerās no savas pieredzes tehnoloģiju 1G, kas deva iespēju pārraidīt skaņu un veikt saziņu rāciju un telefonu veidā; tad nāca 2G laiki, kad tehnoloģija deva papildus iespēju saziņu un skaņu konvertēt vārdos un tekstā. Vēl vēlāk pievienojās funkcija "cietums" jeb tautā saukts par "tīklu" jeb internets, ko atbalstīja liela daļa jauno telefonu . Pēc tam cilvēci "apciemoja" modernizēti un vēl vairāk izklaidi un nedomāšanu sekmējoši "izklaides centri" viedierīču formātā, līdz cilvēces neskaitāms daudzums tika saspundēti virtuālajā telpā kopā ar daudzām ļoti svarīgām, no interneta neatraujamām darbībām, ko veicam ikdienā gluži kā "ēst un dzert"- neatliekamu vajadzību. Tiesa, "visa" dzīve tika pārnesta internetā kā tautas zombēja- ērtākas lietošanas un laika, resursu taupīšanas dēļ, pastāvot arī alternatīvām un vecākām iespējām; tagadnē šo alternatīvu un izvēļu skaits strauji sarūk un arvien vairāk visa mūsu dzīve tiek saslēgta interneta bezvadu ķēdēs.

 Tā soli pa solim līdz mums ir nonākusi pasaules lielvaru, maigi sakot, viltība- mums ir iesmērēts 5G projekts, apelējot pie industriālo mērķu, medicīnisko un citu priekšrocību iespējām tagadnes un nākotnes sabiedrībai, kamēr faktiski tā jau izsenis pastāv kā armijas un sabiedrības kontroles tehnoloģija un padarīs valstis par militāru poligonu ar vadāmu cilvēci. Tā nav zinātniskā fantastika, tā ir realitāte, kas okupē pasauli un arī Latviju, varas cilvēkiem esot lojāliem pret lielvaru koorporāciju diktatūru.

Laikā, kad mūsu iekšzemē arvien skan nodrillātais sauklis "krievi nāk", okupācija ilgtermiņā jau sen turpina savu gaitu un 5G projekts liks atvērt acis dezinformācijā dzīvojošajai sabiedrībai.

Ievērojiet sekojošo!- Neviens cits projekts netiek un netiks atbalstīts tik ļoti kā šis(5G tehnoloģijas uzspiešana sabiedrībai), turklāt tā realizācija notiks lielos tempos- jā, arī Latvijā. Pirmajā etapā Latvijas valsts saņems, ja vēl tas nav noticis, vismaz 3miljardu euro līdzfinansējumu 5G sistēmu izbūvei, uzstādīšanai mūsu valsts teritorijā. Padomājiet par to! VAI JŪS VĒL TICAT, KA LATVIJAS 5G PROJEKTA BĪDITĀJI, LĪDZ PAT LIELAJIEM MEDIJIEM UN TROĻĻIEM INTERNETĀ, ATĻAUSIES NEPIEŅEMT ŠO IZCILO KUKULI??- KO JŪS!-  jau esam redzējuši un dzirdējuši, kā tiek zombēts un skalots varas politikai labvēlīgs un vienpusējs viedoklis, ciniski izsmejot un pazemojot ikvienu, kas sabiedrībā aicina uz nopietnu diskusiju 5G jautājumos. Un karš turpinās, iegūstot jaunu represiju formu. To varu apstiprināt arī es pats kā šī bloga autors. DAUDZI NEPAZĪST LATVIJAS PĀRVALDI, KĀDA TĀ IR PATIESĪBĀ. JA KĀDDIEN IZDZISĪS ARĪ ŠIS MANS PORTĀLS, TAD, NE TĀPĒC KA BŪŠU NOZIEDZIES PRET LATVIJAS TAUTU, BET TĀDĒĻ KA ATMASKOJU NELIETĪBAS, KO VEIC NATO,  KRIEVZEMES ČEKISTU UN CITU OKUPANTPĀRVALŽU APVIENOTIE SPĒKI.VIŅU PROJEKTI UN 5G PROJEKTS IR GALVENOKĀRT PAREDZĒTS MILITĀRIEM, POLITISKIEM UN SABIEDRĪBAS KONTROLES MĒRĶIEM! 

5G tehnoloģija nav nekas jauns. To lietoja jau nacistiskā Vācija pagājušā gadsimta 40-ajos gados. Par šo 5G manipulatīvo un nāvējošo ieroci neslēpa ziņas Amerika 1985.gadā un- vai ziniet, kāds ir lielais iemesls, kāpēc tajā pašā Amerikā vēl pavisam nesen(šī gada februārī) atbildot uz jautājumu, cik naudas ir ieguldīts 5G tehnoloģijas risku izpētē no neatkarīgu ekspertu puses un atzīstot, ka "neviens cents"(!!!), telekomunikāciju industrijas pārstāvji nesaka visu patiesību?!?-  TĀPĒC KA ATBILDES LIELOS VILCIENOS PAR 5G TEHNOLOĢIJU UN TĀS APDRAUDĒJUMU IR JAU ZINĀMAS NO AGRĀKO EKSPERIMENTU AR CILVĒKIEM, PŪĻIEM UN KARA DARBĪBU PIEREDZES. ŠĪS ATBILDES NEGLAIMO INDUSTRIJAI, TĀS IR VAIRĀK KĀ NEĒRTAS, LAI PAR TĀM DISKUTĒTU ATKLĀTI.

 Nosacīti visizdevīgāk neliešu varai ir iegalvot, ka pētījumu nav, bet tie notiks, JO GALVENAIS VIŅU IEGUVUMS IR LAIKS, KURĀ VAR PASPĒT CILVĒKUS SASLĒGT JAUNĀ REALITĀTĒ, KAMĒR VAIRĀKUMS NEKO NEAPJĒDZ UN NAIVI UZTICĀS PĒRKAMU EKSPERTU UN VARAS CILVĒKU SPRIEDELĒJUMIEM PAR 5G; SAVUKĀRT NOPIETNUS JAUTĀJUMUS PAR DABAS, CILVĒCES VESELĪBU, DZĪVĪBU UN BRĪVĪBU VIENĀDOJOT AR ATPALIKUŠU CILVĒKU PARANOJU,FOBIJU, MĀŅTICĪBU UN NEPRĀTU.TAČU NEPRĀTS IR CITVIET- NEDOMĀŠANĀ UN UZ TO SPIEŽ VARAS DEZINFORMĀCIJAS KANĀLI.

 Baidīties nevajadzētu, bet domāt gan. No 1G- 4G laikos tikām piebaroti, tagad ar 5G tiks "ievākta raža", izzudīs jebkādas demokrātijas paliekas un cilvēktiesības, ja neapturēsim pērkamu neliešu neprātu.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt