Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

5G tehnoloģijas eksperiments ar Latvijas sabiedrību- genocīdpolitikas atmaskošana-5.daļa.

Autors Draugu draugs

 

Latvijā jau sen nav bijusi tāda pretējo viedokļu cīņa, kāda ir izvērtusies starp 5G tehnoloģijas fanātiem(atbalstītājiem) un tās pretiniekiem, kuri, vadoties pēc pasaules zinātnieku ieteikumiem, aicina apturēt sabiedrībai bīstamās, armijas un specdienestu tehnoloģijas ieviešanu mūsu valstī. Kamēr sabiedrībai bārsta "domu pērles" par tehnoloģijas priekšrocībām it kā tās industriālām vajadzībām, lielā steigā un pa kluso "aug sēnes" gan pierobežā, gan uz Latvijas pilsētu ēku jumtiem māju iekšpagalmos un ne tikai.

 KURŠ UN KURAM TE MELO?

VAI SABIEDRĪBA IR GATAVA ATKAL NOTICĒT KĀRTĒJAM ZOMBĒJUMAM UN PASACIŅAI PAR NĀKAMO 5G "VEIKSMES STĀSTU"?- NESAPROTOT, KA VALSTS, TĀS ATBALSTĪTIE MEDIJI, DROŠĪBAS INSTITŪCIJAS UN PROPOGANDAS IELIKTEŅI IR VISTIEŠĀKIE IEINTERESĒTIE NATO PROJEKTA 5G REALIZĀCIJĀ MŪSU ZEMĒ?  

Pati valsts sistēma ir nonākusi interešu konfliktā ar Latvijas sabiedrību jautājumā par 5G tehnoloģiju? Vai esat ievērojuši, ka Jums kā sabiedrībai, bezdiskusijas vidē un neko neprasot, liek pieņemt eksperimentu, kurai pasaules telekomunikāciju industrijas megakoorporācijas nav atvēlējušas nevienu dolāru un nevienu centu neatkarīgiem pētījumiem?!!!

Pēc divām dienām valsts demagoģijas un propogandas rupors "Aizliegtais paņēmiens" un pēc tam virkne citu pērkamo institūciju turpinās savu 5G tehnoloģijas slavas dziesmu un notiks kā parasti- "kas maksā, tas pasūta mūziku"... Pajautājiet sev paši, kapēc varas cilvēki tērē nodokļu maksātāju naudu, lai izplatītu melus un nozākātu un diskreditētu ikvienu, kas Latvijas sabiedrību aicina uz atklātu diskusiju par 5G problemātiku? Stāsts nav tikai par to, ko mēs zinām, nezinām- ko saka un ko nesaka zinātne. Latvijas gadījumā stāsts ir par bezkaunību, ko demonstrē varas politikas kanāli, apklusinot un cenzējot saturu, kas parāda un atmasko viņu uzspiesto dezinformāciju sabiedrībai.

Varbūt mums šķiet, ka pazīstam Latvijas valsts pārvaldi un tās būtību??- visticamākais, ka būsiet ļoti pārrēķinājušies, jo tā ir melu un nelietību, pērkamībā sa.irsta degradantu sistēma; viņi melo kvēlāk pat par bijušajiem un esošajiem čekas aģentu demagogiem. Laikam pērkamie nelieši apvieno čekas skolas un Nato smadzeņskalošanas propogandas samaitātības pieredzes, tāpēc tāds "progress"...Tikai paskatieties, kādi resursi tiek tērēti mediju piebarosanai, lai 5G zombējumu padarītu pieņemamu lielākajai daļai sabiedrības, kura atrodas "bezapziņas stāvoklī", nesaprot un nemeklē zinātniskās un faktiskās atbildes par jau zināmiem riskiem?!

 

 Padalīšos arī savā un savu Latvijas un ārzemju latviešu domubiedru pieredzē, kopš esam pasākuši celt gaismā 5G tehnoloģijas problēmjautājumus:

Diskreditēšana, regulāra lamāšana necenzētiem vārdiem, apņirgšana un nopietnu jautājumu par dabas, cilvēces veselību un dzīvību padarīšana par izsmieklu. Satura cenzūra, piemēram, facebook vietnē, kā arī diskusijas dalībnieku saslēgšana un nošķiršana no pārējās auditorijas. Piekļuve portālam ierobežošana. Sakaru un interneta traucējumi, telefonsarunu noklausīšanās, spiegošana. Psiholoģiskais terors.  Tie ir tikai nedaudzi apstākļi, ar kuriem saskaramies dien dienā mūsu "brīvajā Latvijā"...  Daļa no šīm pieredzēm ir arī pierādījumos dokumentēta un nākotnē nonāks tiesu procesos pret valsti par genocīdpraksi pret tautu un sistēmas disidentiem. Ja Jums tiktu atklātas pavisam tiešas un godīgā tiesā pierādāmas detaļas, Jūsu "rozā brilles" par brīvību pazustu uz visiem laikiem.

 Par to vien, ka esam nevienaldzīgi un aktīvi pretojamies lv politmafijas diktatūrai, tiek gatavota provokācija, lai mūsu domubiedru neoficiālo darbību izjauktu un padarītu par lv ienaidniekiem un aizliegtu platformu. Jau kopš augusta sākuma ar meliem tikām nolieti un sasaistīti pat ar kremļa neliešiem tikai tāpēc vien, ka kaimiņvalstī atrodas arī daži, kas šo 5G tematiku parāda ne tik pievilcīgā gaismā, noklusējot, ka 5G riskus jau šobrīd atmasko miljoniem citu cilvēku pasaulē. Terors pret vietējiem iedzīvotājiem ir globāls, un Latvijas bezsmadzeņu valdība(citādi šo viņu bezatbildības politiku nevar saukt) ir izvēlējusies līderību 5G -eksperimenta ar sabiedrību- vājprāta projektos!

Rodas jautājums, kādā frekvencē dzīvo mūsu varas cilvēki? Varbūt viņi jau ir apstaroti  un jau gadiem atrodas uz nedomāšanas viļņa?? Pat bez ironijas sakot, ir redzams, ka alkatības un mantrausības aprēķini, ko mūsu varneši grib sasniegt ar 5G ieviešanu, ir atslēgusi jebkādu cilvēcības kritisko domāšanu un tālredzību. Viņiem viss atdurās terminos- lielie dolāri, euro un vēl lielāka vara, par kuru neviens un nekas nesauc pie atbildības. 

5G PROJEKTI LATVIJĀ IR KLAJAS POLITISKĀS BEZATBILDĪBAS PARAUGDEMONSTRĒJUMS, KAS REZULTĒSIES VISPĀRĒJĀ DEMOKRĀTISKĀS PĀRVALDES KATASTROFĀ, PAR VESELĪBAS UN DZĪVĪBAS RISKIEM NEMAZ NERUNĀJOT.

Šis nav stāsts par bailēm un fobijām, ko sistēmas degradanti un cilvēkvērtību nīdēji piešuj 5G tehnoloģijas pretiniekiem. Šis nav stāsts par autoritātēm un informācijas telpām, kurās dzīvojam, lai gan lv gudrīši pat  zinātnieku autoratīvus ziņojums uzskata par muļķībām. Šis ir stāsts par Latvijas valdības un varas cilvēku patvaļu un kārtējām biznesa interesēm, kurās sabiedrībai nav dota iespēja paust savu brīvo izvēli. Izvēles nav- ir tikai rīkojumi, kuros tautas balsis tiek apklusinātas. Vēl vairāk der ielāgot, ka par 5G tehnoloģiju mums stāsta tikai plusus, bet, lai nerunātu par tās riskiem, argumentācijas vietā tautu piebaro ar komercnoslēpuma un valsts noslēpuma manipulatīviem terminiem. Mums nestāsta visu patiesību ne tāpēc ka liela daļa šīs informācijas ir nepietiekoša, lai saprastu, kas ir kas, bet gan tādēļ, ka šis projekts Latvijas gadījumā ir ar prioritārām NATO un armijas tehnoloģijām un interesēm saistīts. Tā ir daļa no valsts noslēpuma, kuru viegli atšķetināt, redzot 5G stratēģisko izvēŗšanu Lv.

 Medijos ir nonācis arī ziņojums par trīs miljardiem euro līdzfinansējumu no Eiropas savienības "kukuļa saņēmējam"-Latvijas valsts. Un tā ir tikai pirmā daļa līdz 2020. gadam 5G projektu realizācijai. Vai ziniet, cik daudzi Latvijas alkatīgo kampēju metīsies sadalīt šo te kukulīti? Vai mums ir vismaz kāda apjauta, cik daudz no vecās padomju sistēmas glumjajiem un rūdītajiem čekas un jaunās paaudzes nato sistēmu degradantiem ir gatavi "nolaizīt tupeles" 5G tehnoloģijas "Staļinļeņinekļa dieveklim" tā, lai sabiedrība dzīvotu "ku- kū" līmenī, nezinot un negribot zināt īstenību?  Te pat nav runa par pāŗis tūkstošiem valsts nodevīgiem neliešiem, kas strādās melnām mutēm kā dežuranti, demagogi, diskreditētāji, ziņotāji utml. 24h diennaktī nomainot cits citu tautas sirdsapziņas balss apklusināšanas uzdevumos.

LATVIJA IR OKUPĒTA NO IEKŠPUSES; MŪSU DEMOKRĀTIJĀ IR IESŪCIES ACĪMREDZAMS TOTALITĀRISMS, KAS SABIEDRĪBAS IZVĒLI UN DISKUSIJAS APIET UN MŪSU BALSIS NOZIEDZĪGI APKLUSINA.

 

Vērtējiet un pārbaudiet visu patstāvīgi, arī šeit rakstīto!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt