Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vai 5G tehnoloģija tikai industrijas mērķiem Latvijā?

Autors Draugu draugs

 Daudzi no mums, kas padzīvojuši "senos laikos", atcerèsies kādas multfilmas varoni- skudriņu Tipu, kura savā pasaulē visam notiekošajam "ticēja un neticēja". 

 Ja palūkojamies uz stāstiem, ko par 5G mērķiem saka pati telekomunikāciju industrija un pasūtījumu rakstu veidotāji, tad absolūtais vairākums akcentē industriālos mērķus un ieguvumus, pavisam nenozīmīgs ieguvums no 5G būs esošajiem interneta lietotājiem, jo pilnībā pietiekot ar jau esošo tehnoloģiju.

Taču viena lieta teju visos gadījumos tiek noklusēta Latvijas gadījumā- 5G kā armijas, specdienestu un Nato projektu tehnoloģija. Kas šo jautājumu ir pētījis, zinās, ka 5G pirmkārt ir ierocis, kas dod izcilas manipulāciju un acīm neredzamas iespējas ietekmēt sabiedrību. 

 Kamēr pēdējā laikā lielākie akcenti no 5G pretinieku puses tiek likti uz ļoti būtisko elektromagnētiskā starojuma problemātiku un riskiem, tas nekādā gadījumā nedrīkst aizēnot izpratni par 5G kā militāru resursu...

 Izrādās ir daži materiāli, kur pat lv oficiālā puse neslēpj 5G tehnoloģiju kā sistēmu, kuras ieviešanā ir ieinteresēti NATO spēki Latvijā un vietējā armija. 

 

 Vai 5G kā armijas tehnoloģija tiks lietota tikai izlūkošanas un specdienestu darbiem pret iespējamo ārējo ienaidnieku, vai arī pret pašmāju varas noziedzības atmaskotājiem un disidentiem? 

 Vai ticēt esošās varas godprātībai ir pamats?-domāju, ne gluži. Vairāk kā 10tūkstoši dienas "brīvvalstī" un tās vēsture neļauj nodoties "skudriņas Tipas ticībai",bet gan neticībai un piesardzīgai attieksmei...

 Vērtējiet notiekošo patstāvīgi!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

0 # Ilga 2019-09-16 10:59
Vai tas nozīmē,ka valsts gatavojas nākotnes protestu apspiešanai?
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt