Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Konfidencialitātes statuss kā krapniecības un oficiālo varu noziedzības aizsegs.

Autors Draugu draugs

 Esam bieži dzirdējuši ideālisma tēzi- "viena taisnība visiem"- un ar katru reizi vairāk un vairāk saprotam, cik tālu sabiedrība ir no šī korektā uzstādījuma. Šoreiz kāds stāsts no ne tik senajiem Valda Dombrovska valdības laikiem un laiku, ko viņš pavada savā "bēgļu kolonijā"- Eiropas parlamenta struktūrās. Izlasiet sekojošo rakstu un Jūs pamanīsiet, kā aiz konfidenciālas informācijas aizsega Latvijas valdība un Eiropas savienība nodarbojas ar cilvēku krāpniecību oficiālā līmenī!!! 

 Vispirms daži citāti no raksta šeit:

"Pēc gadiem ilgiem un diezgan neveiksmīgiem centieniem piesaistīt mediju uzmanību krievu mafijas lomai „Parex” lietā, jo vairums mediju nolēma pieturēties pie fiktīvās „zviedru versijas”, 2014. gadā man beidzot izdevās panākto to, ko es nodēvēju par izlaušanos. Es satiku Nīderlandes parlamenta locekli Pīteru Omcigu un pārliecināju viņu lūgt Nīderlandes parlamentu apstiprināt, ka noplūdusī informācija bija patiesa un ka Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka ar Dombrovska līdzdalību privatizēja „Parex” fiktīvi. Tad mēs lūdzām ES statistikas biroju „Eurostat” piespiest Latviju labot savus finanšu pārskatus līdz fiktīvās privatizācijas brīdim. Tas tika plaši atspoguļots Nīderlandes plašsaziņas līdzekļos, tomēr žurnālisti ārpus Nīderlandes jaunatklātos faktus ignorēja.

Konfidencialitātes statuss kā krapniecības un oficiālo varu noziedzības aizsegs.

„Eurostat” atsūtīja Omcigam smieklīgu atbildi, kuru būtu vajadzējis nopublicēt „Financial Times” un „Wall Street Journal” pirmajā lappusēs, lai brīdinātu visus pasaules investorus nepirkt Eiropas obligācijas. Šo vēstuli var izlasīt manā vietnē www.LawlessLatvia.com. „Eurostat” rakstīja, ka, pirmkārt, viņi zina par fiktīvo privatizāciju un, otrkārt, ka Latvija ir lūgusi Eurostat „neizpaust šo konfidenciālo informāciju”. Citiem vārdiem sakot, „Eurostat” neuztrauc tas, ka korumpētas Eiropas Savienības dalībvalstis iesniedz nepatiesas finanšu deklarācijas, tādējādi krāpjot investorus, kas vēlas iegādāties obligācijas.

Latvijā Dombrovskis jau vairs nebija premjerministrs, jo viņš bija ceļā uz Briseli. Viņa vietu bija ieņēmusi jauna premjerministre Laimdota Straujuma. Uzzinot jaunumus no Nīderlandes, viņa atzina, ka 2014. gada beigās privatizācija tiks atcelta, tādējādi atzīstot arī to, ka šī privatizācija ir bijusi fiktīva. Viņa sacīja, ka uz līgumu par īpašuma nodošanu atpakaļ sākotnējam īpašniekam, kas bija 2009. gada pārdošanas līguma neatņemama daļa, tika attiecināts valsts noslēpuma statuss, tāpēc ikviens žurnālists, kurš laikposmā no 2009. līdz 2014. gadam būtu publicējis patiesos datus par Latvijas ieņēmumu un parādu apjomu, būtu ticis pakļauts kriminālvajāšanai. Vēlāk izrādījās, ka Latvijas Finanšu ministrija bija slepeni maksājusi žurnālistiem, lai rakstos par valdības finansēm viņi iekļautu ministrijas norādītos skaitļus. Citiem vārdiem sakot, žurnālistiem bija jāpieturas pie Dombrovska „zviedru versijas”. Viņi nevarēja rakstīt ne par atmaskojošo informāciju, ko biju sniedzis, ne par ERAB pasākumiem šīs informācijas slēpšanai, jo pretējā gadījumā viņiem būtu jānonāk cietumā."

 Ar pilnu tekstu varat iepazīties sekojošā resursā, NOTEIKTI IZLASIET, TO IR JĀZINA KATRAM PAR TO, CIK TAISNĪGĀ VALSTĪ UN SAVIENĪBĀ DZĪVOJAM : http://eububble.eu/

 Ko teiksim par Latvijas faktisko brīvību un mūsu valsts pārvaldes noslēpumiem? -TIEK SLĒPTI VALSTS UN MAFIOZAS PĀRVALDES NOZIEDZĪBA OFICIĀLĀ LĪMENĪ, TIEM PIEŠĶIROT KONFIDENCIĀLĀS INFORMĀCIJAS UN VALSTS NOSLĒPUMA STATUSU! LŪK, KĀDĀ LATVIJAS BRĪVVALSTĪ ESAM APMALDĪJUŠIES!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

+1 # Dombrovskim liels FUI!!!!!!! 2019-10-08 16:01
Šitā infa ir vnk. pzdc.

Ka tādas kroplības notiek valstī un Eiropas savienībā, tas liek celt trauksmi! ŠITĀDU NETĪRĪBU nebiju gaidījusi!
Atbildēt | Paziņot administratoram
+1 # nekaaaa 2019-10-08 16:22
Un mēs vēl brīnamies par krīzi... Te nekas labs nav sagaidāms. Pasaules politiķi Latvijā atmazgā un izlaupa nabagu un puslīdz turīgo naudu un galvenais iznīdē jebkādu brīvību.
Atbildēt | Paziņot administratoram
-1 # babajs 2019-10-08 16:25
Vecīt,ja zemtekstus lasi,esi brīdināts.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Ivan 2019-10-08 19:08
Ka man patik demokratija. :D :D :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt