Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Augstākā pilotāža darba imitācijā- kam tas ir izdevīgi ?!

Autors Draugu draugs

Sakiet, kas notiek Latvijā ? Vai tā ir sakritība jeb tomēr apzināta valsti degradējošas sistēmas taktika, proti, kad cilvēks vēršas pie valsts institūcijām un ziņo par nejēdzībām tajās ,tad parasti notiek atrunāšanās , problēmas netiek risinātas un novērstas, tās tiek TIKAI un labākajā gadījumā "pieņemtas izskatīšanā, izskatītas ", vai arī noliktas "iesniegumu izskatīšanas rindā "..

Kā Jums šķiet ?- Vai tas nav apsurds mūsu valstī- mums ir "pilna pakaļa" , pārpilnība ar valsts institūciju darboņiem, kur galvenais pienākums ir "pieņemt, izskatīt informāciju, to pāradresēt citiem", "izvēŗtēt pārkāpumus ,to smagumu"- ar prātošanu vien aprobežojoties, un tie ir galvenie pienākumi, apvienojumā ar teicamām prasmēm atrakstīties no tiem, kas pieprasa netaisnības novēršanu , likvidēšanu?? Kāpēc izcilas spējas komunicēt ar sabiedrību valsts pārvaldē tiek augstāk vērtētas, nekā nopietni centieni risināt problēmas ? Varbūt viņiem tieši ir "valsts korumpantokupantu"pasūtījuma pienākumi uzturēt valstī bardaku, haosu, jo "kara apstākļos" taču ir vienkāršāk nekontrolēti shēmot un zagt ?!

Kā tas nākas, ka ierēdņi , ar ļoti retiem izņemumiem, problēmas nerisina, bet nodarbojas ar to analīzi, izpēti un komentēšanu un ar to arī aprobežojas, tādējādi padarot savu darbu par bezjēdzīgu valsts resursu notralināšanu(par ko saņem algu) un vēl ar saviem secinājumiem parāda, ka problēmas, kuras jūs redzat , tikai izskatās pēc tādām.. viss esot likuma robežās.

Sakiet ,kā tas var būt, ka mums Latvijā , valsts sistēmā ir milzīgs kvantums visādu analītiķu, , vērtētāju, komentētāju jeb preses pārstāvju, padomnieku, asistentu utt., taču nejēdzības valstī aug augumā ?!

Augstākā pilotāža darba imitācijā- kam tas ir izdevīgi

Zinu, ne mazums sabiedrībā aktīvi cilvēki ir vērsušies ar saviem iesniegumiem , priekšlikumiem, ziņojumiem par valsts resursu izšķērdību(piem.saeimas autoparks) un korupciju un citām nelietībam, bet atbildes vietā ir saņēmuši nepārprotamu atrakstīšanās attieksmi , kas faktiski piesedz, notušē valsts pārvaldes noziegumus.. Esmu personīgi ar to saskāries vairākkārt un ne pie vienas valdības nav savādāk, respektīvi sen iedibināta sistēma funkcionē.

Valsts ierēdniecības darboņi vnk. ir kļuvuši rūdīti atrakstīšanās speciālisti.. Viņi prot "pieņemt informāciju zināšanai " , " nodot informāciju tālāk ", "izskatīt to pēc būtības un nozieguma saturu neatklāt ", viņi prot visu , lai tikai noslēptu faktus un patiesību un kavētu netaisnības celšanu gaismā.. Un , ja tomēr izdodās , ko pacelt sabiedrībai atklātībā, tad nākamjā posmā arī izmeklēšanas procesa traucētāju viņiem netrūkst un "likuma caurumu izstrādātāji un to pētnieki" viņiem arī draugos.. Tiesās, nav noslēpums, viņiem arī ir savi "misionāri".. jeb ielikteņi ,kas ar "nagiem un ragiem" neatkāpsies no saimnieku uzstādījumiem savas algas dēļ.. "Gods pār varu" , " viena taisnība visiem" utml. ir tikai lēti saukļi labticīgu un pamuļķu cilvēku mierināšanai un pavadā turēšanai..


Augstākā pilotāža darba imitācijā- vienmēr līdz galam neaizpildīta un brīva vakance Latvijas valsts varas sistēmā, turklāt labi apmaksātā.. Kam tas ir izdevīgi?!?- spriediet paši, atbildes nav tālu jāmeklē..

Raksts pārpublicēts no vietnes : www.slepenpolitika.1s.lv

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt