Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kāda ir Latvijas brīvība praksē un realitātē?!

Autors Draugu draugs

 Par brīvību runājot katram jau sava izpratne,savs redzējums un tā pamatojumi- taču, runājot par Latvijas valstisko neatkarību kaut vai mūsu valsts likumu spēka un kontrolējošo institūciju kontekstā, ir redzamas būtiskas atkāpes no brīvības izpratnes vispārējiem kritērijiem un dziļas problēmas gan valsts pārvaldē, gan starpvalstu sadarbību dažādos līmeņos.

 Šo brīvvalsts apdraudējumu un risku procesu faktiski ir tik daudz, ka paceļot dažādos jautājumus "valdības līmenī",atbildes netiks sniegtas un, ja tomēr ko atbildēs, tad sniegto skaidrojumu argumentācija neizturēs pat mērenu kritiku..

 Ieskicēšu tikai pāris vadlīnijas un tendences...

 Arvien vairāk un vairāk Latvijas sabiedrībā veidojas izpratne, ka esam, tā teikt, Asv kolonijas,vai, štata ietvaros, "frontes līnija", kur savas intereses un savu pozīciju aizstāv un attīsta mūsu, kā tiek uzskatīts, neapstrīdamie draugi un sabiedrotie "ASV valdības misionāri".. Un, ir lietas, kas pamatoti liek domāt un secināt, ka Asv likumdošana, likumdevēji un padomnieki ir pārāki par mūsu valsts likumdošanu un tās iniciatīvām un mūsu varas profesionāļiem- ja tā nebūtu, tad nepastāvētu tik neizbēgama šo sabiedroto izvirzīto "laipni ieteikto un rekomendēto" regulu un noteikumu ieviešana un pildīšana mūsu zemē..

Ja "patin vēsturi atpakaļ", tad, ko tikai lv varas struktūras nav pieskaņojušas ASV diktētajām regulām- jā, jā, protams, tas nesākās nesen, vakar vai aizvakar un tas nenotiek tikai Latvijā, bet arī jebkur citur pasaulē, kur demokrātizācijas slēptā diktatūra tiek varas akceptēta.. . - tās ietvaros ir veidojusies un deformējusies arī mūsu Latvijas tautas brīvības izpratne visus pēdējos gandrīz 30.gadus un daudziem nemaz "nav lemts" pamanīt reālos trauksmes un apdraudējuma briesmu signālus,jo mēs nožēlojami ātri pielāgojamies visam, arī cilvēknecienīgiem ierobežojumiem, valsts un mūsu privātuma kontrolei.. 

 Vieni no pēdējiem gana spilgtiem piemēriem mūsu Latvijas kontekstā, kur parādās mūsu valsts brīvības iegrožošana un kontrole no ārpuses ir likvidējamās Ab/lv bankas safabricētās lietas sakarā.. Kas rūpīgi sekojuši līdzi tiem procesiem, zinās, ka lv kompetentajām institūcijām ir brīvības izpratnei neatbilstošas iespējas kārtot un ietekmēt šos jautājumus pēc lv profesionāļu ieskatiem.. Respektīvi mūsu valsts tiek uzraudzīta un kontrolēta, tā teikt, "no augšas".. Šī un tamlīdzīgas lietas, kur arvien atklātāk sāk iejaukties mūsu "galvenais sabiedrotais un draugs" ieved Lv pārvaldi labirintā, no kura nav un nevar būt veiksmīga izejas punkta, jo esam aizgājuši par tālu, savu valsts pārvaldes brīvību izpārdodot "draugiem"  . 

 Mūsu valsts faktiskie kontrolieri, slepenpolicisti un padomdevēji, ietekmēdami procesus varas struktūrās, saslēdz sev neērtās frontes līnijas krimināllietās, līdz pamanās pārstartēt situāciju tik tālu, ka lv varas ietekme pār notiekošo mūsu pašu zemē vēl vairāk samazinās.. Vēlāk neērtās, bet izjauktās un pārveidotās "frontes līnijas" tiek un tiks padarītas par valsts noslēpumu un par tēmu, par kuru netiks ļauts sabiedrībai brīvi diskutēt..  Šādi valsts noslēpumi strauji pieaug, kopš 2009.g.krīzes - tikai jautājums vietā- kuras un kādas valsts noslēpumi tie ir? - Latvijas noslēpumi tie noteikti nav-to var droši apliecināt.. 

 Vēl ir iezīmēta jauna frontes līnija, kur Asv ir atļāvusies dot signālu un rīkojumus visai demokrātiskajai pasaulei, norobežoties no sadarbības ar tādu labi zināmu Ķīnas tehnoloģiju milzi kā HUAWEI, apelējot pie drošības riskiem, hakerisma un spiegošanas tendencēm, it kā paši būtu godīgāki, un tajā pat laikā nesniedz korektu un analītiski pārbaudāmu pamatojumu savām apsūdzībām.. Ir valstis, kur šie rīkojumi jau ir iedarbināti praksē, piem. Austrālija, Jaunzelande, bet vecajā un netik vecajā Eiropā ir aizsākušās diskusijas tikai tāpēc, ka "kāds saimnieks ir uzsvilpis saviem suņukiem un tie sāk vaukšķēt, rada troksni, bet nezina īsti par ko un, kādā sakarā.." Bez ironijas sakot, pietiek, pat ja Amerika izplata kādu dezinformāciju, lai aizsāktos, kā minimums, aktīvas diskusijas un vēlāk arī reformas Eiropā un ne tikai.. VAI REDZAM SAVAS BRĪVĪBAS PRAKTISKO PUSI, VAI TOMĒR DRĪZĀK BRĪVĪBAS ILŪZIJU?! VAI REDZAM, CIK VIEGLI MANIPULĒJAMA IR EIROPAS SAVIENĪBA UN, VAI MŪSU LATVIJA IZCEĻĀS AR PATSTĀVĪGU DOMĀŠANU UN SPĒCĪGĀKU MUGURKAULU?!? - nebūt nē!!! Un šeit nav runa tikai par finansu megakoorporāciju biznesu un savstarpēji aso konkurenci; te ir dikti daudz citi slēpti un reizē labi pamanāmi "zemūdens akmeņi" ,kas apdraud un, visticamāk, būtiski iegrožos pasaules un Eiropas brīvību jau tuvākajā 5gadē..

 Ja mēdz teikt un apgalvot, ka Latvijā komunistu un čekistu bandas diriģē valsts pārvaldi, turklāt Krievijas mafijas inspirēti, tad tik pat droši var apgalvot, ka viņi, mūsu tautas kaklakungi, ir arī īpaši izcili "tirdzniecības partneri", jo ir pamanījušies vienlaicīgi tirgoties ar ietekmi Latvijā gan ar ASV, gan ar Krievijas valsts pārvaldi- nekas vairāk, tikai bizness un tikai par vienu valsts noslēpumu vairāk..

 Vērtējiet procesus valstī paši un to, ko mēdzam saukt par brīvību!

Please enable the javascript to submit this form

Komentāri   

0 # urķis 2019-03-11 11:10
Ir traģiski apzināties, ka valsts savus parādus nodos mantojumā nākamām paaudzēm.Te pat nav visniecīgākās brīvības vēsmiņas. Cerība ,ka būs labāk, pastāv,bet, ka tika beigās tā nav tā "muļķa cerība".
Kur tad valsts liksies, kā var izpausties brīvība ,ja esam parādu vergi? Cik naudiņas un lielas naudas neaiziet katru gadu parādu apkalpošanai, parādu procentos, refinansēšanā un atkal jaunu kredītu ņemšanā un parādu mazināšanā ? Parādi pieaug, bet demogrāfija ir ar līkni uz leju. Kas beigās atdos parādus, vai varbūt neatdos? Tauta jau šobrīd ar mokām panes nodokļu slogu. Un, kas būs vēlāk, nodokļi būs japalielina.Esmu reālists, grūti klāsies latviešiem savā zemē.
:(((((
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt