Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Demokrātijas maldi, kuros dzīvojam.Vai fašisms pieredz augšāmcelšanos?!

Autors Draugu draugs

 Sabiedrības vairākuma atmiņa ir visai trausla un īsa. Kad sistēmas mediji rotaļājas ar tautu uzmanību un to piesaista te vienam, te citam notikumam, piekarinot klāt savas valsts varas propagandas informācijas kodus, ir visai viegli, daudziem to nepamanot, apmaldīties.

Šī video stāsts par demokrātijas uzvedību un dabu pasaules lielo un mazāk pamanīto notikumu kontekstā. Materiālà iekļauts Otto Ozola stāsts un skarbā mācība no Katalonijas un Eiropas savienības attiecībām, kā tika Eiropas varu nodoti, uzmesti, pievilti vairāki miljoni "demokrātiskās iekārtas' iedzīvotāji; par nožēlu jāatzīst, arī Latvijas varas cilvēki nebija taupījuši savu ieguldījumu genocīdpolitikā pret kataloņiem.

Demokrātija varas gaiteņos un sistēmpārvaldē mainās, pieredz krīzi vai arī, visdrīzāk jāatzīst, tā arvien izteiksmīgāk atklāj savu patieso seju, raksturu un dubultstandartu vērtības. Vērtējiet patstāvīgi, kā mainās pasaule fašisma atdzimšanas virzienā! Atsauce uz Otto Ozola rakstu atrodama šeit: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3395081677215201&id=100001402076076&ref=content_filter