Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

NHL.Elvis Merzļikins cīņā par uzvaru.Kolumbusa pret Filadelfiju.LIVE

  Grūtāki laiki pienākuši Elvja Merzļikina pārstāvētajai komandai. Savas korekcijas ievieš komandas spēlētāju savainojumi. Vairāk darba un raižu gan latviešu vārtu vīram, gan arī komandas aizsardzībai, īpaši uzbrukums nav vairs tik pārliecinošs. "Blue Jackets" cenšas pielāgoties jaunajai situācijai un šodien grūts darbs darāms- cīņa pret "Flyers" nesolās būt viegla. 

Lasīt tālāk ...

NBA. Porziņģis turpina dominēt...

 Kārtējo ļoti produktīvo spēli aizvadījis Kristaps Porziņģis, kurš, sev atvēlētajā spēles laikā, tika pie 27 punktiem un, kas pats svarīgākais, palīdzēja "Mavericks" basketbolistiem tikt pie uzvaras pār kopumā labi spēlējošo Sakramento "Kings". Tā teikt, pretinieki bija labi cīnītāji, bet dalasieši vēl labāki...

Lasīt tālāk ...

NHL.Elvis Merzļikins atskatās uz jau padarīto darbu.

 Kolumbusas "Blue Jackets" vārtu vīrs un šīs sezonas vaiŕāku spēļu galvenais savas komandas panākumu veidotājs, šī brīža labākais vārtusargs NHL Elvis Merzļikins atrod laiku, lai arī publiski atskatītos uz to, kā ir klājies līdz šim pasaules spēcīgākajā līgā.  Nav lieki atgādināt, ka latvieša ceļš līdz pirmajai uzvarai NHL bija garš(tikai ar vienpadsmito piegājienu izcīnīta uzvara), bet, kad tas notika, Elvis ar komandu ir uzņēmuši apgriezienus, kas nebeidz pārsteigt... To, kā un kas ir noticis, lai runā Merzļikins pats:

 

Lasīt tālāk ...