Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Latvija U-20 pret Serbijas vienaudžiem.Bezrakstura cīņa arī pēdējā spēlē...

Kamēr Latvijas U-19 meitenes pasaules kausa secensībās, ļoti kvalitatīvas komandas sadarbības demonstrējot,izcīnījušas jau otro panākumu divās spēlēs un šoreiz pret nepiekāpīgo Taizemes U-19 izlasi ar rezultātu 74:57, tikmēr Latvijas puišu U-20 izlase turnīru noslēgusi ar apkaunojumu un izgāšanos visā turnīrā. Septiņās cīņās bezierunu zaudējumi... Cik stabili vāji turnīrs uzsākts, tik arī noslēgts, šoreiz ar rezultātu 50:71.

 Sekojoši īss pēcspēles komentārs:

Lasīt tālāk ...

Basketbols. U-20 Latvija pret Serbiju. Kā vīriem ir ar pašcieņu?

 Šodien Latvijas-Serbijas U-20 izlašu basketbolisti aizvadīs savu pēdējo cīņu par pirmo uzvaru turnīrā. Šī būs abām komandām simboliska iespēja kaut cik uzlabot savu noskaņojumu pēc neveiksmēm un izgāšanās turnīrā. Jautājums, uz kuru spēles laikā atbildēs abas vienības, ir nevis par to kura komanda izcīnīs/izmocīs uzvaru, bet gan par pašcieņu- vai spēlētāji spēs sakàrtot savas galvas, motivāciju un atdos visu savu enerģiju šai spēlei, it kā tai būtu ne mazāka nozīme kā turnīra ievadā?

Spēles tiešraide jau no plkst.11:30

Lasīt tālāk ...

UEFA Eiropas līgas atbildes spēlē RFS paliek bez valodas...

 Nesen kā noslēgusies UEFA Eirokausa 1.kārtas atbildes spēle, kur RFS savā laukumā pret Ļubļanas "Olimpiju" piedzīvoja "aukstu dušu"-zaudējumu ar 0:2, tiesa, lielais satricinājums rīdziniekus skāra spēles izskaņā, papildlaika otrajā minūtē. Līdz ar to abu spēļu kopsumā sāpīgs zaudējums ar 3:4

Pavērtēsim dažas detaļas, kas noteica spēles gaitu un iznākumu:

Lasīt tālāk ...

U-20 jauno vīru basketbolizlasei sāpīga piezemēšanās...

Ja Latvijas U-19 jauno dāmu izlase šodien turnīra ievadā pārsteidzoši uzvarēja savas Kanādas vienaudzes ar rezultātu 65:54 un simboliski uzlaboja kopējo šī gada statistiku mūsu izlašu aizvadīto spēļu kopsummā, tad U-20 puiši, cik bezcerīgi turnīru ir sākuši, tik bezzobaini turpina- nupat kā noslēgusies mūsu valstsvienības cīņa pret Poliju, kur piedzīvots jau sestais zaudējums tik pat spēlēs; šīs reizes rezultāts-68:82 Polijas izlases labā. Pat neesot pārāk kritiskiem pret Latvijas izlases sniegumu šī turnīra kopsummā un īpaši šajā spēlē, diemžēl jāatzīst, ka jaunie vīri izcēlās ar nesagatavotību un jucekli procesos, ko paši veidoja. Lai arī ir atlikusi vēl viena cīņa šī turnīra ietvaros, tomēr jau tagad ir skaidri zināms, ka nākamgad nāksies sevi pierādīt B divīzijā- diemžēl loģisks kritiens atpakaļ.

Palūkosimies uz aizvadītās cīņas kvalitātēm Latvijas puišu izpildījumā un pavērtēsim detaļas, kas mūsu cīnītājus padarīja nekonkurētspējīgus, ne brīdi nedodot pārliecību par ļoti svarīgo uzvaru... 

Lasīt tālāk ...

Sakritības vai likumsakarības Latvijas basketbolā.

Ja esat pastāvīgs un ilglaicīgs basketbola vērotājs pavisam noteikti Jums varētu būt ko teikt par basketbola tendencēm Latvijā, piemēram, pirms 5, 10 vai 15.gadiem un pēdējo gadu īpatnībām- sakritībām un likumsakarībām, kuras, konsekventi salīdzinot, liek secināt, ka esam būtisku pārmaiņu priekšā. Pavērtēsim, vai pēdējo gadu un īpaši šī gada teju visu vecuma grupu  nepārliecinošais, ļoti vājais un haotiskais sniegums vecuma grupā U-18 un līdz pat pieaugušo izlasēm(sieviešu, vīriešu) ir neveiksmīgu apstākļu sakritība vai drīzāk sekas procesiem, kas aizsākušies senāk?

Lasīt tālāk ...