Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Ne kauna, ne goda, ne cieņas. Tikai apjucis vilku bars...

 Šovakar EČ kvalifikācijas turnīra ietvaros, izbraukumā savu piekto cīņu aizvadīja Latvijas futbola izlase, bezcerīgi piekāpjoties Austrijas izlasei, kura rotaļīgi izrēķinājās ar mūsu kājbumbas meistariem. Ja vērojāt spēli, zināsiet teikt, ka rezultāts 0:6 vēl "atzīstams par labu", ja ņem vērā, cik daudz momentos Latvijas vārtu vīrs spēja glābt.

 Kas notiek ar Latvijas futbolu?!- nothing special- degradācija. 

 Ja pirms šīs cīņas vēl tika lolota naiva cerība un doma, ka beidzot taču kungiem jāsaņemās un varbūt kādu papildus pārliecību un iedvesmu izlases vīriem dos "Rīga" kluba iespētais Eiropas līgas sacensībās, tomēr nekā- kā purvā brida, tā purvā grima un jo tālāk, jo bezcerīgāk. Ja lv izlases spēlētāji nespēj cienīt sevi, tad tur nekas un neviens nevar palīdzēt.

Lasīt tālāk ...

Lielais futbols.Eiropas čempionāta kvalifikācija- Latvija pret Austriju.

 Šovakar savu piekto cīņu aizvadīs Latvijas valsts vienība, izbraukumā tiekoties ar Austrijas futbola meistariem. Ja pirmajās turnīra spēlēs Latvija ir palikusi bez punktiem, turklāt ne brīdi neradot pārliecību par sev pozitīvu iznākumu spēlēs, tad šovakar ir iespēja vēl ko mainīt. Tiesa, lai arī mūsu futbola izlases izredzes var šķist niecīgas, bet arī mazas izredzes, cīņā par punktiem, ir spēcīgs motīvs, lai savu darbu Latvijas izlase beidzot paveiktu cienīgi. Spēles tiešraide TV 6, no pulksten 21:45

 Pavērtēsim, ko Latvijas futbola lietpratēji varētu paveikt šī vakara spēlē pret Austrijas izlasi:

Lasīt tālāk ...

Teniss. Sinsinati WTA turnīrs. Ostapenko lejupslīde turpinās.

Vakar savu divdesmito vienspēļu turnīru šosezon iesāka un noslēdza ar zaudējumu Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko, kura 3 setu cīņā un ar rezultātu 2:6, 7:6, 3:6 piekāpās Kazahstānas sportistei Jūlijai Putincevai.Jāatzīst, ka šī bija jau divpadsmitā reize no divdesmit, kad Aļona apstājas jau pirmajā kārtā. 

Mazliet novērtēsim, kas tika paveikts, un kas pietrūka Latvijas sportistei cīņā par uzvaru. Galvenokārt palūkosimies Aļonas Ostapenko kopējā tenisa attīstības problemātikā.Kā arī paskatīsimies "dažus soļus uz priekšu", kā šī pieredze atsauksies uz turpmākajām cīņu kvalitātēm Ostapenko izpildījumā sezonas turpinājumā.

Lasīt tālāk ...

Rīgas futbola klubs turpina rakstìt vēsturi...

 Aizvadītajā vakarā UEFA Eiropas līgas 3 kārtas ietvaros norisinājās atbildes spēle starp "Riga" un "Helsinku HJK" futbola klubiem, cīņai noslēdzoties neizšķirti 2:2.

Pateicoties viesos vairāk gūtajiem vārtiem, Rīgas futbolisti turpina savu vareno uzvaras gājienu.Kad pirmās pozitīvisma un sajūsmas emocijas pēc uzvaras pieklusušas, mazliet palūkosimies tajā, kas un kā tika padarīts ceļā iepretim "Rīgas" futbola meistaru brīnumam:

Lasīt tālāk ...

Lielais futbols divu čempionvienību duelī. Poļu barjera pārvarēta, vai arī somi nebūs šķērslis?!

 Ar lielu interesi Latvijā tiek gaidīta UEFA Eiropas līgas trešās kārtas spēle starp pašmāju "Rīga" un somu "HJK" futbola klubiem. Ja spēles viesi ir pieredzes bagāti un biežs ciemiņš Eiropas līgas izslēgšanas spēļu zonā, kur pārsvarā ir izcīnītas uzvaras, tad Latvijas klubam šī ir pirmreizēja pieredze, un tā ir samēŗa laba iespēja rakstīt jaunu lapaspusi savu sasniegumu vēsturē. Ko paveiks un spēs mūsu futbolisti cīņā pret daudznacionālo Somijas futbola meistaru vienību, pavērtēsim neilgi pirms pašas spēles ne tik daudz ciparos, cik psiholoģisko noskaņojumu un, kā tas varētu atsaukties uz pašu spēli:

Lasīt tālāk ...