Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Pasaules čempionāta un hokeja svētki Latvijas izlasei aizsākušies ar uzvaru.

Autors Draugu draugs

Šovakar nupat kā aizvadīta turnīra pirmā spēle Latvijas izlasei un izcīnīta svarīga uzvara pār Austrijas valstsvienību ar rezultātu 5:2.

Vārtus mūsu izlases labā guva Balcers, Dārziņš, Ābols, Meija un Ķēniņš, kuram šī bija simtā spēle, pārstāvot Latviju. Savukārt vēl kādu spilgtu statistiku iekrāsoja komandas kapteiņa Laura Dārziņa rezultativitātes punkts, kas bija 400.ripa, ko spēlējot pasaules čempionātu augstākajā divīzijā ir iespējusi Latvijas vienība.

Uzvara nenāca viegli. Ja pirmie divi periodi iezīmējās kā mazrezultatīvi un ar daudz kļūdām un haotisku hokeju, daudz pretuzbrukumiem un netrūka darba abu izlašu vārtu vīriem, tad trešajā periodā apm.7minūšu laikā mūsējie sabēra trīs ripas pretinieku vārtos, kas padarīja spēli kopumā izteiksmīgāku.

Īpaši jāizceļ Balcera 4.rezultativitātes punkti un Kristera Gudļevska ļoti atzīstamais sniegums komandas panākumā.  Katrs mūsu izlasē darīja savu darbu- kādiem tas veicās labāk, citiem ne tik ļoti, tomēr uzvara paliek uzvara, un tā vairos pārliecību jau gatavojoties vēlajai rītvakara spēlei pret Šveices hokeja meistariem.

Kas rūpīgi vēroja visu spēli, pamanīja ko unikālu Latvijas vārtu guvēju izpildījumā-  ripas atrada ceļu vārtos, tā sauktajā, devītniekā. Tā bieži negadās, bet tomēr gadās biežāk, ja pie tā piestrādā treniņu un izlases sagatavošanās procesā.

Paldies izlasei, treneriem par ieguldīto darbu un šo panākumu ! Ir sperts pirmais solis, lai turnīrs Latvijas izlasei turpinātos vismaz par vienu spēli vairāk nekā to paredz apakšgrupu 7.spēles...

Sveiciens hokeja draugiem Latvijas izlases uzvarā !