Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vai Sevastova spēs pārsteigt vēlreiz? Cīņa par ceturtdaļfinālu- pirmais solis ceļā uz finālu...

Autors Draugu draugs

 Vēl pavisam mazs brīdis un šodien, īsi pēc pulksten.12 "French open" turnīra ietvaros Latvijas sieviešu tenisa līdere Anastasija Sevastova(WTA12)aizvadīs cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Šoreiz pretiniekos būs nepilnus 20.g. vecā čehiete Marketa Vondrašova(WTA38), kura, neskatoties uz savu jaunību, ir paspējusi sevi skaļi pieteikt lielā tenisa pasaulei jau no 17.g. vecuma, kad Bīles WTA "International" turnīrā ir izcīnījusi titulu. Lai arī aizvadītajā gadā ar īpaši spožiem panākumiem nav izcēlusies, šogad gados jaunākā čehiete demonstrē apbrīnojamu rezultativitāti- 31.spēlē ir izcīnītas 25.uzvaras, kamēr mūsu Latvijas tenisiste ne tuvu var lepoties ar stabilitāti sezonas pirmajā pusē- 28.spēlēs izcīnot 16,panākumus. Jā, tie ir tikai cipari un statistika, bet to nevar neņemt vērā, līdzīgi kā šajā turnīrā iespēto. Abas tenisistes rāda savu labāko tenisu- ļoti jaudīgu, precīzu, rūpīgi pārdomātu un cīnās teju par katru bumbu un katru laukuma centimetru.Būs īsta divu raksturu cīņa, kur izdzīvos gudrākā un visādā ziņā izveicīgākā un mērķtiecīgākā sportiste ! Spēles tiešraide notiek TV kanālā: Eurosport 2

Abas cīnītājas ir izsalkušas pēc lielām uzvarām un, pavisam noteikti, spēlē gudrākā un veiksmīgākā  rakstīs jaunu vēsturi savu sasniegumu grāmatā- kā ne kā abas to jau ir paveikušas šajā turnīrā, pirmo reizi savā karjerā iekļūstot "French Open" astotdaļfinālā...

Kam šodien piederēs iniciatīva, drosme, pacietība un prasme veiksmīgi dažādot savu spēli un to sekmīgi novest līdz galam? - to varam vien nojaust. 

Taču, lai cik sīksta un neērta pretiniece būtu čehiete Anastasijai, skaidrs ir viens, ka šodien spēki netiks taupīti. Jā, daudz enerģijas ir patēŗēts tieši pēdējā dramatisku pavērsienu bagātajā spēlē, lai iekļūtu nākamajā kārtā; maz laika bijis, lai arī fiziski atjaunotos, tomēr cīņa būs nopietna un, nav šaubu, ļoti aizraujoša. Jaunība pret pieredzi. Kas uzvarēs ?! Latvijas sporta un tenisa draugi, kā arī pati Sevastova tic un cer, ka šodien to paveiks viņa pati !

 Par skaistu tenisu un, kā tauta saka:"Turēsim īkšķus par savējo sportisti!" "Trīs soļi ir sperti, četri vēl priekšā; šodien jāveic viens, lai atliek veikt mazāk kā pusceļu"- vai tēmējums uz finālu?!- Kāpēc gan nē? -Visas tenisa elites dāmas cīnās un cer un divām būs lemts nokļūt izšķirošajā spēlē! Lai Anastasijai izdodās atkārtot to, ko pirms diviem gadiem brīnumaini paveica Aļona Ostapenko! 

Lai izdodās! Sekosim spēlei !

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt