Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

"French Open" vienspēlēs izdzīvojošo nav, dubultspēlēs viena Latvijas cerība vēl dzīvo...

Autors Draugu draugs

  Lai arī kā neiet un nesekmējās individuāli spēle Aļonai Ostapenko, kopš izcīnītā titula "French Open 2017", tomēr dubultspēles ir tā vieta, kur viņa ir iejutusies, kā zivs ūdenī... Viņa ir vairākkārt netieši pavēstījusi, ka lielajās spēlēs un turnīros, lai atgūtu pārliecību par sevi un uzvaras garšu, viņai patreiz ir pārejas posms(restarts) un vajadzīgs kāds, kas ir blakus un palīdz cīņā laukumā- tenisā šo lielisko iespēju sadarboties nodrošina dubultspēles, kur 2019.gada Francijas turnīrā ļoti veiksmīgi cīnās Aļona pārī ar Latvijas sabiedrībai maz zināmo ukrainieti Ludmilu Kičenoku. Abas sportistes astotdaļfinālā, daudziem tenisa pasaulē negaidīti, pieveica ar trešo numuru izsēto Taivānas un Čehijas duetu Sūveja Šjē/Barbora Stricova – 7:5, 6:1. Līdz ar ko abām pārsteiguma autorēm Parīzē būs pirmais "Grand Slam" ceturtdaļfināls, kur pretiniekos ir gaidāmas spēles- Elīze Mertensa/Arina Sabaļenka (sestais numurs) pret  Dezirē Kravčiku un Džesiku Pegulu- uzvarētājas. Pretinieces tiks noskaidrotas šodien.

"French Open" vienspēlēs izdzīvojošo nav, dubultspēlēs viena Latvijas cerība vēl dzīvo...

 Vai Ostapenko pārī ar Kičenoku izdosies sagādāt vēl lielāku pārsteigumu un uzvarēt arī gaidāmo ceturtdaļfināla spēli?- atbildi meklēsim cīņā, kuras sākums vēl tiks precizēts... Kā vēsta sieviešu dubultspēļu kalendārs, gaidāmā cīņa notiks 5.jūnijā, pulksten.19:00(laiks jau sesto reizi mainīts), ja vien lietus apstākļi neieviesīs atkal jaunas korekcijas...

 "SVAIGA" ZIŅA, arī 6.06.jau ir izmaiņas spēles sākumā, SPĒLE PĀRCELTA UZ plkst.14:30

 

 Skaidrs ir tas, ka Aļona grib sevi pierādīt no jauna. Kā viņa pati senāk ir atzinusi- viņai patīk spēlēt Francijā. Pēc 2017.gada panākuma "French Open", nākamajos divos gados šajā turnīrā vienspēles nav izdevušās veiksmīgas, tomēr panākumi dubultspēlēs var dot papildus enerģiju un savā ziņā kompensēt to, ko individuāli neizdodas paveikt.

 Kā trāpīgi kādā sporta ziņu resursā ieminējās viens komentētājs, tad Aļonas panākumi dubultspēlēs ir "pierādījums tam, ka viņai vajag kādu blakus- vienspēlēs kādu neredzamu rūķīti..." Jauki teikts, vai ne? :))

Nav šaubu, ka, neatkarīgi no tā, cik tālu turnīrā aizkļūs Latvijas un Ukrainas dāmu duets, Aļonai šo spēļu uzvaras ir vajadzīgas kā zivij ūdens arī tīri personīgajiem un psiholoģiskiem apsvērumiem un pārliecības par saviem spēkiem atjaunošanai par labu. Domāju, ka atgriežoties mājās un piedaloties jaunos turnīros, viņa beidzot spēs nostāties uz uzvaru takas arī savā individuālajā un vienspēļu tenisa praksē. Ir vajadzīgs atspēriens, jauns restarts, kad ilgstoši lietas, kuras patīk un agrāk padevās labāk, ir iebuksējušas... Dubultspēles ir labs resurss, lai tas notiktu ātrāk un to ir agrāk pierādījušas ne viena vien profesionālā tenisiste, kas, saskaroties ar zaudējumu krīzēm un "bedrēm" vienspēļu turnīros, no jauna "atdzīvojās", kad palīdzību no malas meklēja dubultspēlēs.

 Vēlēsim veiksmi un izdošanos mūsu sportistei Aļonai Ostapenko un viņas pāriniecei cīņā par jaunu brīnumu un pārsteigumu tenisa pasaulē un jau drīz redzēsim, kādus rezultātus dubultspēļu uzvaru garša var ienest arī viņas vienspēļu šī gada bilancē!

 Gaidīsim spēli, cerēsim uz Ostapenko & Co uzvaru un, kas zina, varbūt tā būs ne pēdējā šī gada "French Open" vasarīgi karstajā turnīrā abu dāmu un sportistu izpildījumā!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Komentāri   

0 # Kristaps 2019-06-04 10:00
Nez, kad sāksies spēle?-inf-a nav pieejama??https://www.rolandgarros.com/en-us/matches/DD006
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Tom cat 2019-06-05 16:00
Šodien, ja arī spēli sāks, nez vai pabeigs. Visā Francijā šodien lietains laiks. Paskatieties laika ziņas :

https://www.weatheronline.co.uk/France.htm
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Tom cat 2019-06-05 16:52
Jau uz 6vakarā spēle pārcelta. Pagaidām viss liecina, ka šodien spēles nebūs.Gaidīt, cerēt jau var, bet nez vai..............
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # chau! 2019-06-05 17:21
Ir maza cerība, ka tajos 6:30-7:30 Ostapkas spēle tomēr sāksies.Bikiņ lietus mazinās un starp tumšajiem arī kāds gaišāks mākonis parādās :) :)
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Tom cat 2019-06-05 18:49
Nebūs, nebūs, šodien toč nebūs.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt