Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Pēc neizteiksmīga pirmā seta Ostapenko tomēr nolauž pretinieci Stīvensu un izcīna uzvaru.

Autors Draugu draugs

 Nupat kā  Īstbornas "Premier 700" ietvaros noslēdzās Aļonas Ostapenko un amerikānietes Sloanas Stīvensas otrās kārtas spēle ar Latvijas tenisistes panākumu. Rezultāts pa setiem: 1:6, 6:0, 6:3

Bieži tā nenotiek, bet šī bija no spēlēm, kurā abas sportistes demonstrēja ļoti neizteiksmīgu tenisu, turklāt arī mača tiesnesis vairākkārt pieņēma kļūdainus lēmumus, tādējādi piepalīdzot Stīvensai dominēt spēles ievadā.

Ja pirmajā setā pārāka bija amerikāniete un likās, ka šodien Aļona nez vai spēs pamosties un uzlabot savu sniegumu pēc daudzkārtējām kļūdām un neveiksmēm savas spēles sakārtošanā, tad otrajā setā tikai mazliet uzlabojot savu spēli jau Ostapenko pamanījās atstāt Stīvensu "uz nullītes". Trešais sets kļuva spēles kvalitātes ziņā mazliet saturīgāks, tā iznākumā pie otrā panākuma turnīrā tiekot Latvijas tenisistei. 

 Līdz ar to, neskatoties uz spēles kvalitāti un faktu, ka Stīvensa ilgu laiku nebija piedalījusies turnīros un iztikusi bez profesionālā tenisa spēļu prakses, uzvara paliek uzvara, turklāt Aļonai tā ir pirmā šosezon pret Top 10 spēlētāju.

 Nav mazsvarīgi arī pašai Aļonai tīri psiholoģisku apsvērumu pēc, ka spēlē, kurā ne tuvu viss sanāca un sākums bija pavisam bezcerīgs, galu galā un 3.seta izskaņā izdevās laimīgi tikt pie samērā pārliecinošas uzvaras.

 Apsveiksim mūsu sportisti  Aļonu Ostapenko ar uzvaru un gaidīsim viņas cīņas turnīra turpinājumā!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt