Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kad ar diviem vārtiem nav par maz...

Autors Draugu draugs

 Vakar vakarā pie savas trešās uzvaras pēdējo trīs izbraukumu spēļu laikā tikusi Rīgas "Dinamo", kas viesos, ļoti saspringtā mačā spēja nosargāt uzvaru pār šajā spēlē bieži dominējošo Minskas "Dinamo" uzbrukumu. Izrādījās, ka ar tikai 14 izdarītajiem metieniem pa pretinieku vārtiem un diviem rezultatīviem raidījumiem bija pietiekoši, lai no aizvadītās cīņas paņemtu maksimumu, vēl divus punktus, kā arī beidzot, pēc ilgiem laikiem, Latvijas komanda ir pakāpusies par vienu vietu turnīra tabulā.

Atskatīsimies uz aizvadītās cīņas ritējumu un mūsu "dinamiešu" paveikto:

 

Īss ieskats :

 Minskieši jau no spēles sākuma dominēja, nedodot mūsu hokejistiem daudz variantu savas spēles atrašanai un veiksmīgai tās veidošanai. Tika gūti ātrie vārti un "Minska", škiet, tikai audzēja savus apgriezienus, dominējot abās laukuma pusēs, paspējot visur un mazliet apsteidzot mūsu cīnītājus, taču "mūsu mūris" pēc pirmā satricinājuma turējās un vairs neko neļāva paveikt laukuma saimniekiem... 

 Lai arī mača izskaņas rezultāts 2:1 par labu Rīgas hokejistiem, ciparos iespētais ne tuvu neatspoguļo pašas cīņas gaitu.  Īpaši jāizceļ mājinieku ātro, uzbrukumiem bagāto, ļoti dinamisko hokeju, taču lai arī kā centās minskieši, spēles pašā ievadā gūtie vārti izrādījās vienīgie, ko viņi spēja paveikt, izdarot 37 metienus pa rīdzinieku vārtiem. Aleksanders Salāks, mūsu vārtu vīrs rādīja labāko, ko prot- tiešām izcila spēle, maksimāla pašatdeve un šoreiz arī viņam sabiedrotie netrūka, kas aizvadītajā spēlē pamanījās bloķēt 22(!) metienus, kamēr minskieši vienu...

Līdz ar to no pēdējām 5 spēlēm ir izcīnītas 4 uzvaras, vismaz uz brīdi atstāta pēdējā vieta visā līgā, kas reizē dod kaut uz mirkli atviegloti uzelpot, kā arī papildus dod jaunu pārliecību par to, ka varam uzvarēt biežāk savus sāncenšus, nekā atzīt pretinieku profesionālo un sportisko pārākumu... Ja pirmajās 8 izbraukuma cīņās tika piedzīvoti pārsvarā bezcerīgi zaudējumi, tad pēdējās trijās cīņās, parādot labu sagatavotību darbam, Rīgas "Dinamo" kvalitatīvais hokejs nes mūsējiem labvēlīgu rezultātu. Rīdzinieki lēnām, bet spītīgi lien ārā no bedres un kas priecē, ka vismaz īstermiņā visas komandas darba kvalitāte ir būtiski uzlabojusies!

 

Rīgas"Dinamo" šīs spēles sadarbību un cīņas kvalitātes, kuras nesa  rezultātu:

1.Teicamā mūsu vārtusarga darbība.

2.Pašaizliedzīgā spēle aizsardzībā.

3.Visas komandas prasme "dzēst ugunsgrēkus" pie saviem vārtiem.

4.Prasme sodīt pretiniekus par viņu kļūdām un realizēt retos momentus.

5.Galvenā trenera kā visas komandas "diriģenta", iedvesmotāja spilgtās emocijas un savus padotos cīņai motivējosais darbs.

6.Komandas raksturs un pacietība, stresu un spriedzes noturība, neizlaižot uzvaru.

 

Mīnusi:

1.Koncentrēšanās trūkums spēles sākumā.

2.Iniciatīvas atdošana un pārliekā piesardzība, dodot pretiniekiem iespējas izvērst savu spēli.

3.Paviršības un juceklīgas sadarbības, cīņā par spēles iniciatīvu.

4. Spēles disciplīna un nevajadzīgie noraidījumi.

 

 

  Nākamā cīņa rīdziniekiem, vēl izbraukumā esot, jau svētdien pret ierasti neparocīgo un šosezon ļoti prasmīgo Maskavas "Spartak".

Atpūtai un lai sagatavotos laika maz, bet vēl vairāk tas(pagurums) var būt manāms, kad sekos cīņa jau otrdien pret "Kuņluņ Red Star" hokeja vienību! Sekosim līdzi un cerēsim, ka mūsu cīnītājiem jaudas netrūks un mūsu mūris būs tik pat nesatricināms kā pēdējās spēlēs!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt