Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

NHL. Matīss Kivlenieks turpina Merzļikina lielisko darbu...

Autors Draugu draugs

Ar pirmo piegājienu, atvairot 31 no 32 metieniem  savā debijas spēlē NHL, latviešu vārtsargs Matīss Kivlenieks palīdzēja savai komandai "Blue Jackets" nosargāt uzvaru ar 2:1 pār "Rangers" vienību. Šī bija jau devītā uzvara pēdējās vienpadsmit spēlēs Kolumbusas hokejistiem, turklàt piektā uzvara pēc kārtas.

Sekojoši spēles "karstāko" momentu video sižets un arī debitanta Kivlenieka darbības laukumā:

Jāpiebilst, ka ne tuvu nav biežas situācijas, kad pēdējās piecās NHL cīņās ielaisti vien trīs vārti- to spējis latviešu vārtsargu duets! Ar šo uzvaru pavisam mazliet ir nostiprināta sestā pozīcija savā konferencē, kā arī patreiz ir vien divu punktu atstatums līdz dalītai ceturtai vietai.

Nav lieki pieminēt, Matīss Kivlenieks veiksmīgi iekļāvies "Blue Jackets" un Merzļikina radītajā uzvaru vilnī. Un, kas Elvim neizdevās 10 spēles pēc kārtas NHL, tas izdevās Matīsam ar pirmo iespēju. Katram savs sākums, bet nozīmīgi, ka tas rezultējies visas komandas ļoti veiksmīgā panākumu sērijas turpinājumā.

Kamēr Elvim Merzļikinam tika dota atpūta, bija bažas, kā jaunās komandas sistēmā un reālajā darbībā iekļausies šī brīža otrais Kolumbusas vārtu vīrs Matīss Kivlenieks. Tomēr, patīkams pārsteigums, latvieša rokas nenodrebēja. Vienīgais moments, kurā tika zaudēti vārti, bija pretuzbrukuma situācijā, kurā izgājienā viens pret vienu, meistarīgāks bija mājinieku hokejists.

Ja pirmajā periodā "Rangers" iemeta vienu ripu Matīsa vārtos, tad otrajā periodā viņu uzbrukuma intensitāte palielinājās. Latviešu vārtu vīram darba netrūka. Neskatoties uz to, Kivlenieks un viņa partneri visas briesmas novērsa. Tieši otrais periods bija ļoti kritisks Kolumbusai, jo spēle sāka pajukt un tieši mūsu vārtu vīra sekmīgā darbība nodrošināja dzīvu cerību pacīnīties par punktiem spēles noslēdzošajā trešdaļā.

Kas spēles viesu komandai neizdevās pirmajās 40 minūtēs, tas izdevās atlikušajās 20 minūtēs. Izlīdzinājuši rezultātu, "Blue Jackets" vīri atraisijās un manāmi sāka slāpēt "Rangers" dominanci. Spēles turpinājumā iniciatīva jau piederēja viesu komandai, kura, veicot vairākus bīstamus uzbrukumus, spēles izskaņā izrāva uzvaru, neatstājot vairs daudz iespēju un laiku pretiniekam uz izglābšanos.

Minimāla uzvara ar 2:1 tika nosargāta! Bravo Matīss Kivleniek, bravo visai viņa komandai par parādīto raksturu, atdevi cīņai un nu jau kārtējo uzvaru!

Turpinājumā spēles izskaņa un Matīsa Kivlenieka pirmais uzvaras stāsts video intervijā:

Pēc dažu dienu atpūtas, nākamais pretinieks būs kanādiešu Vinipegas "Jets". Vai "Blue Jackets" spēs pārsteigt arī viņus, redzēsim?!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Komentāri

+3 # C.B. 2020-01-20 11:23
Matīss pārsteidza pats sevi. Liels malacis! Amerikāņiem patīk debitanti uzvaretāji. Viņi dikten māņticīgi uz tādiem. Neatminos, vai tik zirgensons arī nebija no pirmās spēles veiksminiekiem, bet pēc tam... Varbūt šosezon izšaus, pagaidām ta izskatās. ;)
Atbildēt | Paziņot administratoram
-1 # Zipers 2020-01-20 11:39
nu labi, pirmā spēle aizgāja pa sviestu vorotčikam un tālāk? Pēc pirmās neko daudz vēl nevar pateikt. Pastrādās vismaz 5, labāk 10 spēles, tad redzēsim, vai čalim ir iekšas, turēt rūdīto veču cīņu.
+2 # Pipars 2020-01-20 12:06
Jā, viena spēle nav liels rādītājs, piekrītu, bet tik un tā milzīgs prieks, ka Matīss pirmo pārbaudījumu izturēja! :))))
-1 # Brahmanis 2020-01-20 11:54
Nu jau tā uzvaru sērija ievilkusies. Vajag pārmaiņas un par tām parūpēsies Vinipega. Varat neticēt, pēc tam ticēsiet. &&& Kivlam uzvara bija nekas vairāk kā iesācēja veiksme un pozitīvo emociju rezultāts. Kad puika atslābs, redzēsim Gudļevski. Būs kā pa viļņiem. Šittādus iesācējus labi zinu, pats hoķi gadiem spēlēju.
+1 # Pipars 2020-01-20 12:10
KO tur tur muldi? ne tu ko zini, ne vari paredzēt? Minēt katrs var. Uzvara šodien bija Matīsam?-bija! Kā būs ar nākamo, parunāsim pēc spēlēm . Citādi vien sanāk tukša d..šana.
-1 # Guntis Celms 2020-01-20 15:20