Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Sporta lietu kuriozi. Treniņš mājās.

Autors Draugu draugs

 Padalīšos šìs dienas stāstā. Kamēr mazie bauda pusdienas, bet veļas mašīna taisa savu troksni, iecerēju uz brīdi nozust blakus istabā, kur neviens mani labi neredz, lai realizētu savu mājas treniņu programmu. Tā nu gadījās, ka nekur tālu netiku, vismaz pagaidām. Kamēr veicu atspiešanos no grīdas, manu mirkļa došanos projām bija piefiksējusi meita, kurai trīs gadi. Redzēdama, ka veicu pumpēšanos, viņa bez kavēšanas, bez maz vai deguns pie deguna, noliecās un noteica:"Skaties tēti, es arī tā māku!"

Pēc dažu sekunžu noklusējuma viņa turpinàja:"Es māku arī savādāk!" - un brīdī, kad biju iztaisnojis rokas, viņa palīda brīvajā laukumā zem manis, tā teikt, vienu līmeni zemāk. Rezultātā nevarēju nesmieties par viņas izdomu un treniņa disciplīnas viens no piegājieniem aprāvās pie 30x.

Turpinājumā piecēlos un, ieturot atelpas brīdi, radīju papildus troksni, ieslēdzot tv, lai kā mazliet novērstu mazās uzmanību - un varētu paveikt savu darāmo, nākamos piegājienus un citas treniņa disciplīnas.

Nebiju gaidījis, ka treniņa turpinājumā viņas izdoma atkārtosies un to papildinās pāris gadus vecākā brāļa ideja. Skats bija universāls, - kamēr mazā meitiņa atkal bija palīdusi brīvajā laukumā zem manis, viņas brālis izdomāja manu treniņa procesu padarīt jautrāku, uzlienot man uz muguras. Kad māsa pamanīja, ka brālim tur jautri un minimāla kustība no manas puses notiek, arī viņa piepulcējās. Tā nu mans treniņa process pārtapa par sava veida anekdoti.

Protams, tā nav pirmā reize, kad kas tamlīdzīgs atgadās, tālab treniņus mājās nākas dažkārt veikt naktī, vai agrās rīta stundās. Tā teikt, tveru mirkli. :)

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

0 # Arvis 2020-05-22 12:19
Šitais labs pastāstiņš. :D
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt