Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Latvijas iedzīvotāju paralēles ar indiāņu likteni...Ievads.

Autors Draugu draugs

Šis būs tikai garāmejošs ieskats, ievads tajā, ko ikviens varam pamanīt, neatkarīgi no vēstures interpretācijām. Pieskarsimies dažām kopējām iezīmēm, uzdosim jautājumus, līdz galam tos neatbildot, lai paliek vairāk vieta mūsu pašu vērtējumam, iztēlei un pārdomām.

 Esam daudz dzirdējuši par Latviju kā zemi, kur vietējās pamatnācijas, lai izdzīvotu, ir aktīvi cīnījušās pret kakla kungu, vergturu un okupantu jūgu. Šodien un tagadnē esam situācijā, kad Latvijā formālu kolonistu un kakla kungu nav, bet dzīvojam "balto vergu" laikmetā.

Ja agrāk Latvijas pamatnācijas cīnījās pret redzamo ienaidnieku, tad tagadnē ienaidnieks uzbrūk gan no slēpņa un atklāti; ienaidnieks ir pašu "virsaišu", politiķu izraisīta un attīstīta nodevīga pret tautu genocīdpolitika, pret kuru tautas vairākums ir padarīti nekaitīgi- necīnās; vēl vairāk- verdzība un diktatūra lv nostiprinās.

IZRĀDĀS NAV LABĀKAS UN OKUPANTVARĀM IZDEVĪGĀKAS SITUĀCIJAS PAR CILVĒKU TICĪBU, KA VIŅI IR BRĪVI.

Vai esat dzirdējuši terminu:"Brīvais vergs?"-tas attiecas arī uz mūsdienu Latviju... Parunāsim par to! Ievads:

Ir vispārzināms, ka vēsture nevar sniegt izsmeļošas atbildes, jo arī tā ir nereti grozīta, mīcīta un locīta, atbilstoši laikmeta varas uzstādījumiem un akcentiem, tajā pat laikā runājot par tautām, ko mēs saucam par indiāņiem un Latvijas pamatnāciju un tās vēsturi, ir vairāk līdzību, nekā esam paraduši to atzīt.

 Savā ziņā Latvijas sabiedrība var daļēji apjaust savu nākotni un likteni, ielūkojoties senatnē samērā brīvo indiāņu cilšu liktenī. Lielākie kari, kas notiek ir kari ne par zemi, cik par brīvo cilvēku pamattiesībām, viņu esamību un būtību. Tik, cik esi Tu brīvs, tik esi iekārojams jebkurai parazītskai varai. Kad cilvēki atdod svešajiem vai pašmāju nodevējiem teikšanu pār savu likteni un pašnoteikšanās tiesības, tas rezultējas vienmēr nācijas bojā ejā, neatkarīgi no laika, kurā dzīvojam.JA TU ESI VERGS, TEV JAUTĀJUMUS NEUZDOD, BET, JA ARĪ UZDOD, TAVAI UN TAVU LAIKABIEDRU ATBILDEI NAV IZŠĶIROŠAS NOZĪMES. PAŠNOTEIKŠANĀS TIESĪBAS(FAKTISKĀ BRĪVĪBA) MUMS IR NOZAGTA.

 Lai raisītu mūsu pārdomas, uzdošu vairākus jautājumus, lielāko daļu no tiem neatbildot un ļaujot Jums pašiem aizdomāties un saskatīt, kāda ir Latvijas sabiedrības faktiskā brīvība un pašnoteikšanās dzīvības pazīmes.

1.Vai mums pieder mūsu zeme, meži, ūdeņi un citas dabas un resursu bagātibas? Vai Latvijā mums katram ir savas mājas, kuras nekas un neviens mums nevar atņemt?

2.Kādas mūsu tautas specifiskās tiesības/pienākumus Tu zini? Vai zināji, ka katrs, kurš piedzimst Latvijā, ir dzimis kā parādnieks sistēmai, kuru mēs saucam par "brīvību"?

3.Vai zināji, ka arī indiāņi piedzīvoja seno laiku svešu varu genocīdpolitiku, kuras rezultātā daudzi gāja bojā, tika paverdzināti, izsūtīti, spīdzināti, mocīti, kropļoti, pazemoti un tika piespiedu darbos nomocīti, līdz zaudēja pretošanās spējas varmāku pārvaldei? 

A)Vai redzi, kā Latvijas sabiedrības liktenis sasaucas ar senatnē indiāņu piedzīvoto savā tēvzemē? 

B)Laiki mainās, vieni varmākas un okupantrežīmi nomaina citus, bet esam turpat, kur indiāņi- svešinieki savā zemē, tikai ar lielu atšķirību vienā bēdu stāsta niansē- esam tik ļoti apdullināti ar savu iedomāto brīvību, ka Latvijas sabiedrība kopumā nav spējīga pamanīt faktisko realitāti.Indiāņi pamodās un mira nereti cīņās; latvieši un Latvijas zemes tautas mirst bez cīņas un bez sapratnes par uzbrucējiem, kas uzdodas par mūsu draugiem...

C)Ko Jūs teiktu par mūsu valsts draugiem, kuru padomiem un regulām un citiem noteikumiem, ir tendence kļūt par obligātām prasībām pamatnācijai? Vai draugi un viņu sabiedroto politika atņemtu Tev Tavas ģimenes vienīgo mitekli vai arī "zāģetu Tevi" ar nodokļiem tik ilgi, ka Tu pats pamet savas mājas un savu zemi, dzimteni?

4.Kad pēdējo reizi Tu ieskatījies savas tautas dvēseles spogulī un pieminēji skarbās vēstures mācības? Vai Tev nešķiet, ka Latvijas tauta jau sen vairs nemācās no savas vēstures un dodas zināmi nezināmajā liktenī kā straumes nesta- pretī nekurienei?

5.Ja atceries un zini tādus dzimtbūšanas laikus Latvijā, tad Tev nešķiet savdabīgi un dīvaini, ka patreizējā "brīvībā" tās nodokļu un "klaušu" slogs krietni pārsniedz senvēstures nebrīves smagākos bēdu laikus? 

6.Ja agrāk pasaules valdnieki tiecās pēc absolūtas varas ar karu un iekarojumu palīdzību, tad tagad-atveriet acis un savu sirdsapziņu- šī tieksme un kāre ir tikai pieņēmusies spēkā. Lielie un varenie ir sen jau sapratuši, ka iegūstot kontroli pār cilvēku prātu un pašapziņu, pilsētu un valstu iekarošana vairs neizšķir visu.

Genocīdpolitika ir veids, kā teju jebko var padarīt par nekaitīgu. Daudzi nezina, ka ir vergi, jo nepazīst nedz sevi, nedz pasaules kārtību, nedz vēsturi.

MŪSDIENU CILVĒKI UN SABIEDRĪBA IR PADARĪTI PAR IZGLĪTOTIEM NEDOMĀTĀJIEM, KURI JAU TAGADNĒ UZVEDĀS UN DZĪVOJAS KĀ BIOROBOTI PATĒRĒTĀJPOLITIKAS PROGRAMMAS PĀRSĀTINĀTI.

7.Vai esi aizdomājies, kāpēc mūsdienu vergus baro ar steigu, stresu, nemieru, aizņemtību, kaitīgiem paradumiem, dezinformāciju un ko tik vēl nē? Viens no lielajiem iemesliem ir, lai mēs "dzīvi baudītu" un nedomātu. 

Arī paēdis, piebarots lauva zaudē modrību un guļ, pirms nonāk cirka krātiņā...

8.Vai Latvijas brīvību var pielīdzināt cirkizrādei ar paredzamu turpinājumu? - diemžēl jā un, ja būsim precīzi, tad- "āmen" gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

9.VAI ZINI VISU LAIKMETU IEKĀROJAMĀKO PILI, VALSTI UN TERITORIJU?- tas ir Tavs, mans un mūsu tautiešu prāts un sirdsapziņa. Lielvaru parazīti ir atraduši "laimes atslēdziņu", kā ar vienu šāvienu iegūt abus - 5G tehnoloģija ir globāls pasaules pārvaldes rīks, kas visu pasaules vēsturi var saslēgt visaptverošā bezatbildīgas un genocīdpolitikas turpinājumā un vienalga, kurā pasaules malā vai alā dzīvojam. 

10.Eksperimentpolitika ar sabiedrību sabiedribas interesēs?!!- vai Jūs arvien ticat "veiksmes"stàstu un pasaku projektu zombējumam??

11.Indiāņi un kolonija, indiāņi un rezervāts; ko liksim pretī vàrdam latvieši un mūsdienu Latvija? Vai pamanām, ka arī pasaules mērogā, pateicoties viedo sistēmu kontroles tehnoloģijām, cilvēce kļūst par vienotu un viegli vadāmas sabiedrības koloniju??

12.Kāda tad ir faktiskā Latvijas un tautu brīvība pasaulē? Kurai informācijas telpai uzticies; vai savas atziņas gūsti pretrunīgu viedokļu krustugunīs, vai arī "mauc kā pa sviestu" un tici valdību demagoģijai? Vai atliek Tev vieta un laiks savā prātā Tava paša nesasteigtai domāšanai un pārdomām?

 Šīs pārdomas drīz aizmirsīsiet- lasītajam varat piekrist vai nē, bet dzīve Jums atklās un liks pie šiem secinājumiem, jautājumiem atgriezties,- ka lielā un globālā genocīdpolitikas vienošanās(sazvērestība) un cīņa par cilvēku prātu un dvēseli ir mūsdienu realitāte.

Manai tautai to būs zināt; indiāņu vai latviešu liktenis nav nolemtība; nolemtība slēpjas nedomāšanā... 

 Vērtējiet paši, kur un kā tiek "attīstīta" mūsu Latvija!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt