Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Čekas maisu atklājumi un jaunlatvijas politika attiecībā uz to..

Autors Draugu draugs

Drīz jau būs aizvadīts pirmais mēnesis, kopš atvērti čekas maisi. Un, kā jau bija paredzams, neskaidrību kļuva vairāk nekā atbildēto jautājumu. 

Tas, ka sabiedrību satrauc čekas lietu jautājumi, ir nenoliedzami, turklāt arī gados jaunākā paaudze izrāda interesi par faktiem un detaļām, ko izglītības iestādēs un citur neizpaudīs.. Nereti čekas dokumentu vērtētāji izmanto savu tuvinieku datus, lai pieslēgtos sistēmai un, kāpēc gan ne, ja valsts ir pacentusies mazliet piekontrolēt apmeklētājus.. 

Sabiedrības viedokļi par noziedzīgo organizāciju un tur konstatēto darbinieku datu patiesumu dalās.. Tajā pat laikā visi, kuru vārdi pēdējās nedēļās ir atklāti čekas dokumentos noliedz apzinātu sadarbību un, kas ir uzkrītoši manāms, ka pat Latvijas varas pozīcija piebalso, īpaši akcentējot tos nedaudzos Sibīrijā izsūtīto vārdus un stāstus, kas arī atrodas šajā čekas dokumentu uzskaitē.. Tādējādi tiek mākslīgi rādīts iespaids, ka tajos sarakstos dominē pārsvarā nevainīgi cilvēki, taču vēsture un čekas ļaunie darbi "runā skaļāk par visu" un "runā pret" mūsu varas čekistu vainu mīkstinošo un attaisnojošo, noziedzīgo vēstures interpretāciju. Kā interesēs tiek saduļķoti fakti un pārlikti akcenti? Vai veco čekistu interesēs? Un, ja Latvijas vara tik ļoti ir norūpējusies par bijušo=esošo čekistu tagadni un nākotni un reabilitēšanu sabiedrībā, tad kāpēc vismaz "veselīgam līdzsvaram" nav neviena raksta un dokumentu skaidrojuma par faktiskajiem nodarījumiem mūsu tuviniekiem, līdztautiešiem, vecākiem vai vecvecākiem?!? Kāpēc pastāv tik strikti vienpusējs traktējums un vēlme automātiski attaisnot jebkuru, kura vārds dokumentos atrodams? Vai Latvijas valsts cenšas mazināt genocīda faktisko ietekmi uz mūsu sabiedrību; vai baidās no tā sauktajām "raganu medībām", ja jau tā sevi pozicionē ? No izrēķināšanās nav jābaidās, bet no melošanas tautai, faktu sagrozīšanas un duļķošanas un vēstures kropļošanas gan.. 

Čekas maisu atklājumi un jaunlatvijas politika attiecībā uz to

 Vai valdībai vēlamā pozīcija, ko portāli akcentē ir - "svarīgākie dokumenti izvesti vai iznīcināti un, ka neko nevar pierādīt ar pieejamiem dokumentu fragmentiem" un tie, kas tagad ir atklāti čekas maisos visi kā viens ir "baltāki par eņģeļiem"? Kāpēc tik uzkrītoši bieži tiek uzsvērta doma, ka mums pieejamie dokumenti ir gandrīz bezvērtīgi un neko nepierādoši, bet, lūk, tur Maskavā, ko mums nedabūt, esot "visa patiesība"?! Kā labā šī demagoģija tiek pumpēta sabiedrības smadzenēs? Kāpēc tik bieži mums cenšas iegalvot, ka viss pierādošais saturs ir izvests vai iznīcināts, bet nevar norādīt pat vismazākās atsauces uz šiem "neapstrīdamajiem faktiem"??"

Pavērojiet  kā komentāru sadaļās paši žurnālisti un redaktori nopūlas, lai veidotu varai vajadzīgo tautas viedokli šajā jautājumā.. Tie, kas ikdienā pēta un vēro šīs detaļas  nepalaidīs garām šīs sistemātiskās pasūtījuma darbības kā šajā, tā daudzos citos jautājumos.. 

Bet par čeku runājot, kā lai zinām, varbūt mums zombē melus un sagrozītus faktus, tā kā vēl ir daudz stučītāju un daudzi no tiem gozējas varas aprindās un nav pieļaujams viņus atmaskot.. Kas zina, kā ir patiesībā?! To noteikti nestāstīs paši čekisti..

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt