Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Valsts parādu verdzība un nodevīgā politika pret tautu..

Autors Draugu draugs

 Izskatās, ka daudzi jau ir pamanījušies piemirst, kas aizsākās pasaulē un īpaši mūsu Latvijā mazliet vairāk kā 10.gadus atpakaļ.. Tolaik bijām pietuvojušies Latvijas "veiksmes stāsta" pirmsākumiem.. Tolaik tautas kalpi atļāvās realizēt tuvredzīgu un plānprātīgu izšķērdības politiku, ko tautā nodēvēja par "treknajiem gadiem".. Visi brīdinājumi par ekonomikas pārkaršanu utml. tika valsts pārvaldes institūciju ignorēti.. Viss, kas tolaik valsts pārvaldei nāca vairāk un labāk nekā citus gadus, beigu beigās izrādījās kā posts un lāsts, jo jebkāds finansu pārpalikums, ko pat varēja atlicināt, katrs budžeta atlikums tika notrallināts, kā saka  "pa nullēm".. Nekādu rezervju, nekāda piesardzības politika.. Tad nāca pasaules ekonomikas krīze, no kuras Latvija nav atguvusies vēl šodien..

 Esam laikam nosacīti aizmirsuši, kādam politekonomiskam ārprātam ir gājusi cauri mūsu tauta; cik verdziskas reformas ir ieviestas mūsu valstī un cik bezcerīga ir palikusi komunikācija starp tautu un varu, mūsu "tautas kalpiem" precīzi pildot starptautisko aizdevēju prasības, lai glābtu valsts varas aparātu no bankrota un citiem riskiem.. Mūsu valsts eksperimenti sadarbībā ar kredītdevējiem pret vietējiem iedzīvotājiem  ir klaji zaimojoši, un ir nodēvēti par "Latvijas veiksmes stāstu", no kura gandrīz pusmiljons Latvijas iedzīvotāju "nez kāpēc" ir meklējuši patvērumu citās zemēs.. 

 Mūsu varneši šo gadu laikā ir iemācījušies būt iztapīgi svešām varām un ietekmēm, upurējot tautas gribu, labklājību un sociālo stabilitāti; ir kļuvuši rūdītāki bezkaunībā, pērkamībā un karjerismā un alkatībā pat vairāk nekā padomju laika čeka demoralizēja savus sabiedrotos.. 

 Reizēm sabiedrība brīnās, kā valsts pārvalde var pieņemt viennozīmīgi stulbus un nepārdomātus lēmumus; kā var sistemātiski ieviest tautai kaitnieciskas reformas un likumus utml..  Bet brīnīties nevajadzētu, jo esam parādnieku valsts un ar mums politiski un ekonomiski izrīkojas tie, ko mūsu valsts vara izraudzījusies par saviem draugiem un sabiedrotajiem, un tas nav par stipru teikts.. Ja sabiedrības vairākums pārzinātu, kādu politiku praksē līdz šim ir realizējusi pasaules banka un starptautiskie aizdevēji citās "veiksmes stāstu"zemēs, visticamākais daudziem atvērtos acis uz procesiem, kas mūs skar ikdienu.. Un te nav neviena iemesla pasmaidīt.. 

 Ir jāsaprot, pat ja saeimā un valdībā, ministrijās kopā ņemot būtu tikai pārdesmit cilvēki, arī tad rezultāti būtu tieši tādi paši kā šobrīd, kad valsts pārvaldē cilvēki ir vairāk kā viņiem sajēgas valsts darbā.. Ne jau valsts sistēmu cilvēku kvantums nosaka Latvijā, cik kvalitatīva un cilvēkcienīga būs varas politika attiecībā pret tautu, bet gan pasaules banka, SVF un citi mūsu valsts lielie kreditori, kuru regulas un rīkojumus varas cilvēki akurāti pilda, labi zinot, ka tas ir ultimāts, lai neapsīktu kredītu plūsma valsts sistēmas veiksmīgai pastāvēšanai ilgtermiņā.. Ne velti starptautiskie aizdevēji neļauj viņu naudu lietot ražošanas procesu veicināšanai valstij, jo viņiem nevajag Latviju, kas kļūtu stiprāka un neatkarīgāka no viņiem; kreditoriem vajag nabagus ilgtermiņā, kas pavairo viņu bagātību un paplašina iespējas iegūt vēl lielāku varu un ietekmi pār pasaules  nabadzīgajām ekonomikām un tautām un ,kā arī varas sistēmu, kura ir pērkama un perfekta lojalitātē viņiem; Latvijā viņi ir atraduši visatsaucīgākos sabiedrotos, diemžēl..

Valsts parādu verdzība un nodevīgā politika pret tautu.

 Bet valsts ir finansiāli tādā bedrē, ka katrs nākamais kredīts laiku pa laikam kalpo veco kredītu procentu dzēšanai un kredītu refinansēšanai un atbilstoši šim faktoram tiek pakārtota visa politika valstī.. Jā daļa no parāda ik gadu tiek arī atdota un dzēsta pilnībā, bet ir viens nopietns "bet" un vērīgākie no mūsu sabiedrības būs to pamanījuši, ka, neskatoties uz 2014-16.g. nelielām cerībām, ka sākam kā valsts atgūties, tieši pēdējie gadi ir sevi pierādījuši kā stagnācijas gadi, ka neko labāku mūsu valsts nepiedzīvos tuvāko gadu laikā. Valsts aparāts gan ir kļuvis bagātāks, neatkarīgāks(no tautas), bet tauta paliek nabadzīgāka un te nav jāvadās tikai no plikiem atalgojuma cipariem, kuri ir formāli daudziem vairāk vai mazāk pieauguši... Ir vairāki faktori, kas apliecina, ka mūsu valsts vara ir nodevīga, citiem vārdiem sakot, izpārdota svešzemju multimiljardieru biznesu interesēm... Valsts sistēma saņem labumus par nodevīgu pret tautu īstenotu nabadzības un slēpti atklāta genocīda politiku, "lētu" kredītu veidā..Negribu sēt pesimismu tautas sirdī, taču gribu, lai apzinamies, ka paļāvība, tiesiskā un sociālā paļāvība uz šādu valsts pārvaldi kļūst, maigi sakot, absurda... Tātad diemžēl mums ir jāsaprot, ka esam parādnieku valsts uz bērnu bērniem un paaudžu paaudzēm un mums šajā ziņā ir jāiemācās nodalīt sevi no nodevīgās valsts pārvaldes.. Skan tas jocīgi, bet deputāti par to skaļi nerunās, kāpēc viņi ir totāli nespējnieki valsts pārvaldīšanā un "tautsaimniecības celšanā saulītē" un, kāpēc gadiem nepārprotami pastāv verdziska iztapība finansiālajām vergturu koorporācijām un mākslīgi radīta nespēja komunicēt un vienoties ar tautu sabiedrībai ļoti svarīgos jautājumos..

 Un lai kādas grūtības nāktu pār Latviju, latviešu tautu mūsu un svešās zemēs, mēs nedrīkstam padoties modernās verdzības alkatības propogandai un politikai; grūtības padara sabiedrību stiprāku, vērīgāku, bet, lai tā būtu, arī individuāli mums jākļūst stiprākiem, tālredzīgākiem un bagātākiem ar pašiniciatīvu.. Neviena cilvēciska un noziedzīga vara nespēs salauzt labas gribas cilvēku un sabiedrības pašapziņu, sirdsapziņu, cilvēkmīlestību un drosmi rīkoties gudri un taisnīgi...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

0 # domātājs 2019-03-05 21:25
Man tikai īsti nav skaidrs, kāpēc Lietuva un Igaunija spēj radīt pārpalikumu no valsts budžeta, bet Latvijas valdība nespēj? Vai no krīzes neko nav mācījušies? Nāks krīze un atkal būsim kur iepriekš.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Человек 2019-03-06 11:33
Потому что у нас важнее скинуть Ушакова и/или снести памятник Победы. А вот потом уже мы как сделаем сделаем всё хорошо :lol:
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Vārds obligāti-? 2019-03-06 12:43
Par Ušakovu u. c. jautājumiem, tas ir atsevišķš stāsts. Bet par to, ka neviena iepriekšējā valdība nopietni nedomā par iespējām valstij uzkrāt, tas ir fakts. It kā visi zina, krīze tuvojas, bet dara tā, it kā krīze nekad nebūs un "drošības spilvenu" neveido. Skumji.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt