Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kad Tu dari labu, Tu nezini, kā tas mainīs to cilvēku dzīvi, kā labā Tu to dari...

Autors Draugu draugs

 Labas domas, realizētas rīcībā, maina mūs pašus un pasauli ap mums. Tikai neviens nezina, kāds būs turpinājums. Katra cilvēka dzīves stāsts ir unikāls un dažkārt, kad sastopam cilvēkus, kas nav vienaldzīgi pret otra likteni vai arī paši spējam parādīt iejūtību, mēs radam ietekmi, kura turpina savu darbu arī tad, kad jau sen esam piemirsuši savu vai citu cilvēku veikumu. Cits ar labo pavairo labu, cits nespēj novērtēt to un aiziet neceļos.

Dzīves skolas stāsti katram atšķirīgi. Aicinu ieklausīties kādā no tiem, kā mazs labs darbiņš, nedaudz nedalītas uzmanības un vienkārši līdzjūtība, spēj mainīt pasauli mums apkārt. Labas pārmaiņas visbiežāk nenotiek "tagad un tūlīt", - pēc pirmā mēģinājuma; tās visbiežāk mums vairs nav dots redzēt to briedumā, bet pa retam gadās arī citādi. Lūk, piemērs iz dzīves:

 Būt cilvēkam un saglabāt savu cilvēcību- tas ir liels aicinājums. Ne tuvu katrs, paša sirdsapziņas mudināts, spēj ielūkoties svešu cilvēku liktenī un darīt to no sirds, bez formālas pieklājības. Dažkārt palīdzot citiem, mēs daudz labāk iepazīstam paši sevi. Un, kad vispirms maināmies un dzīves gudrībās pieaugam paši, nobriest mūsu cilvēciskums, kas izpaužās cieņpilnā attieksmē pret tuvāko. Tavs tuvākais var būt jebkurš cilvēks...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt