Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

"Darbs dara brīvu!" - Latvijas 4.maija režīma versija. Mediju ietekme genocīdpolitikas projektos.

Apbrīnojama situācija pasaulē, ka Latvijas lielie mediji fanātiski vairs neskandina:

1)Terorisma draudu propogandu - jo terorisms tāpat kā covid-19 ir mākslīgi radīts biznesa projekts.

2)"Krievi nāk" saukļus - jo viņi nekur nav aizgājuši un tautu naidošanas projekti ir atmaskoti.

3)Nestāsta, ka Saeimas deputāti - "pozīcija" un "opozīcija" - dikti plūktos vai dikti čakli un pa naktīm strādātu - jo agrākie teātri ir izgāzušies un atmaskoti, bet esošie nespēj pārliecināt par pretējo, ka viņi nebūtu viena vienota un saskaņota laupītāju partija.

4) "Krievu lidmašīnas vai kuģi pabijuši Latvijas vai neitrālo teritoriju plašumos" ...

5)"Veiksmes stāstus" - jo esot apsīkušas melotāju daiļrunības prasmes un arī te parādījies "budžeta un smadzeņu deficīts".

6)"Korupcijas skandālus" - jo "visi jau beigušies ar nepārprotamu taisnības uzvaru"...

Lasīt tālāk ...

Amerika. Lūk, kā tiek pašas sabiedrības sodīti - policists slepkava un viņa līdzdalībnieki!-

Taisnīgu tiesu meklējot... 

 Dažas dienas atpakaļ Amerikā, pildot savus dienesta pienākumus, kāds policists pārsniedza savas pilnvaras, kā rezultātā viņš noslepkavoja vietējo iedzīvotāju. Policists aizturēto, kurš viņam nepretojās, nogāza zemē, saslēdza roku dzelžos un piespieda viņa galvu, kaklu ar savu celi pie asvalta. Izdarītais spiediens kakla rajonā netika pārtraukts arī pēc tam, kad īsi pirms iestājās aizturētā nāve, viņš, atrasdamies jau bez spēka un zūdot samaņai, vairākārt izdvesa:"Man nav ko elpot!" Vājprātīgais policists, kas izdarīja slepkavību, vel labu brīdi tupēja uz viņa kakla, līdz garāmgājēji izmisīgi sauca, ka cilvēks vairs nekustās. 

Šis notikums radījis lielu rezonansi sabiedrībā un sabiedrības pretdarbību, grautiņus un policijas iecirkņa dedzināšanu. Pamatots ir jautājums:"Kā gan lai sabiedrība reaģē, ja likuma sargi slepkavo cilvēkus?" Saprotams, ka te labu veidu, kā panākt cilvēcīgo taisnību nav un nebūs...

Mazliet zemāk būs video, kuros redzams, kā Amerikas sabiedrība reaģē uz policijas noziegumu:

 

Lasīt tālāk ...

Vakcinācija, piespiedu medicīna - sātanisms, fašisms ar humānisma masku.

  Pasauli turpina terorizēt covidārprāta politika. Pārsteidzoši ir tas, ar kādu fanātisku centību valstu valdības cenšas pārspēt cita citu vājprātīgu lēmumu īstenošanā savu valstu iekšienē. Un ne velti pati sabiedrība spiesta nonākt pie jautājuma:"Kādi ir patiesie mērķi visām šīs mākslīgi izraisītās krīzes vadlīnijām?"

Aicinu uz šo visu palūkoties no cita skatu punkta, proti, "no kurienes aug kājas" šī laika globālajiem projektiem? Turpmākie piemēri un detaļas, protams, nesniegs pilnu spektru problēmas daudzpusībai, drīzāk ieskicēs atsevišķas nianses, lai katrs pats varētu nonākt pie pamatjautājuma un izvērtēt to:"Kas ir noticis; kas notiek un kurp tiekam virzīti?"

 

Lasīt tālāk ...