Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vasara vairs nav aiz kalniem. Pārdesmit praktiski padomi, kas var noderēt.

 Ir pavasaris. Vēl nedaudz un laiks kļūs patīkami silts. Turpinājumā video, kurā tā autori dalās ar pārdesmit noderīgiem padomiem dažādās dzīves situācijās. Noteikti daļa no tiem būs Jums jau zināma, tomēr visdrīzāk ne tuvu visi. Viss tiek parādīts, ko un kā darīt, lai risinātu negaidītas problēmas, vai arī radītu kādas papildus ērtības un iespējas saulainajā un ne tik saulainajā ikdienā. Noskatieties paši! 

Lasīt tālāk ...

Youtube kā ienākumu avots.

 Mūsdienu dzīve ir pārpilna ar iespējām. Iespèjas, kas saistītas ar peļņu un ienākumiem interesē, šķiet, katru, tomēr ne tuvu katrs uzdrošinās veikt lietas, kas var nodrošināt papildus finansiālus labumus.

 Šajā reizē kāda vlogera stāsts ļoti vienkāršā valodā par to, kāds bija viņa ceļš uz pirmajiem ienàkumiem un stabilitāti, veidojot vlogus youtube platformā. Ieteiktu ieklausīties viņa stāstā un pieredzē:

Lasīt tālāk ...

Pazaudētā bagātība jeb stāsts par pareizu elpošanu.

 Lai cik tas nebūtu jocīgi, bet, kad bijām mazi bērni, pareizi elpot mums nebija jāmāca. Kad paaugāmies, pareiza un vienmērīga elpošana kļuva par "jaunu ābeci" mūsu dzīvē. Daudzi savas dzīves laikā neaizdomājās, cik liela nozīme ir pareizai elpošanai un kā tā atsaucas uz mūsu pašsajūtu un imunitāti.Pareiza elpošana ir process, kuru cilvēkam pieaugušā vecumā apzināti jāapgūst no jauna.

 Turpinājumā stāstījums, kurā iekļautas noderīgas atziņas, ceļā uz sevis apzināšanos un labāku veselību:

 

Lasīt tālāk ...

Padomi padomdevējiem..

Padomi padomdevējiem..

1. Ja Tev kāds jautā padomu, esi īpaši piesardzīgs, jo, ja Tavs padoms nebūs labākais risinājums, Tevi var vainot par to, ka devi padomu.
2. Neesi pārāk dāsns ar labiem vārdiem, cilvēki mēdz tajos saklausīt nevis to, ko Tu teici, bet to, ko grib saklausīt..Pēc tam viņi vainos Tevi, ka nepiepildīji viņu gaidas.
3. Nepieradini savus līdzcilvēkus pie apsolījumiem, citādi viņi dzirdēs tos arī tad, kad Tu runāsi un pat nebūsi iedomājies ko apsolīt..

Lasīt tālāk ...