Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Bagātos un ļoti turīgos satrauc nākotnes notikumi...

 Kamēr Latvijā, šķiet, nepaiet ne nedēļa, kā vadošie mediji izplata propogandu par sabiedrības gatavošanos iespējamām "x stundām", militāriem apdraudējumiem un pat partizānu karam, ir valstis pasaulē, kuras šādas propogandas vietā galveno akcentu liek uz ko citu- uz sevis un savu tuvinieku pasargāšanu. Tiek piedāvāta iespēja saviem iedzīvotājiem nodrošināt sevi lielajām problēmām, ja tās nāktu pār pasauli. Bumbu patvertnes, reāli pazemes mājokļi un dažādas pazemes dzīvesvietu sistēmas- tas ir tas, kas nodarbina tūkstošu tūkstošu prātus un daļu no viņiem noved pie konkrētas izvēles.

Protams, tas viss pārsvarā ir orientēts uz ļoti turīgu un bagātu cilvēku auditoriju, kuri ir spējīgi apmaksāt šādas patvertnes un pazemes ciematus. Tā teikt, tiek realizēti projekti priekš "izredzētajiem".

Spriežot pēc Latvijas politikas, mūsu valsts aprobežosies vien ar militārā poligona projektiem.

Domāju, nav lieki uzdot jautājumu, kāpēc bagātie cilvēki ir tik bažīgi, ka gatavojās līst pazemē?

Ieskats pazemes ciematos un tamlīdzīgos projektos sekojošajā video:

Lasīt tālāk ...

Mūsdienu cilvēku greizā domāšana. Kāda pieredze iz dzīves.

 Pirms pāris dienām Jūrmalā nejauši gadījās dzirdēt fragmentu no divu pavecāku sieviešu sarunas krievu valodā. Tā kā viņas runāja visai skaļi, nācās dzirdēt, kā viena otrai stāsta savu sakāmo un tā būtība bija šāda:"Iedomājies, Tev 65 gadi, un Tev tikai tagad ir invalīda pabalsts un pensija, bet, kā paveicās Tavam paziņam, kurš savos 40 jau ticis pie pabalsta! - Ir cilvēki, kam veicās!" 

Lasīt tālāk ...

Dānija Latvijas politiķu un tiesiskuma sargu kļūdas nepiedod...

 Kā šodien ziņo dažādie Latvijas mediji, cīņā par tās pilsoni Kristīni Misāni, kuru tur aizdomās par sava bērna nolaupīšanu D-Āfrikas republikā(DĀR), ir zudusi cerība uz viņai un viņas bērniem labvēlīgu iznākumu, jo Dānijas pusē, kur notika tiesa, ir pieņemts galīgais lēmums par viņas izdošanu DĀR... LATVIJAS TIESISKUMA SARGI DIEMŽĒL ATĻĀVĀS SPĒLĒTIES AR SAVAS PILSONES LIKTENI UN REAĢĒJA AR NOVĒLOŠANOS. Sekas ir vairāk kā bēdīgas...

Lasīt tālāk ...

Farmācijas bizness iemācīja būt ļoti piesardzīgiem...

 Bioķīmiķis Šeins Elisons atklāj farmaceitu biznesa noklusēto realitāti.

Vairums mūsdienu cilvēku šìs realitātes neapzināšanās noved pie personīgās dzīves katastrofas. Savā naivumā cilvēki uzticās autoritātēm, neuzdodot kritiskus jautājumus tām un pieņem teju visu, ko speciālisti piedāvā.

Kā armijā ir teiciens, ka karavīriem nav jādomā, bet jāpilda pavēles, tā medicīnas aprūpe ir pielīdzināma šai realitātei, ka pacienti bezrūpīgi un bezatbildīgi, nedomājot paklausa un iekļaujas farmaceitu biznesa projektos...

Lūk, jau pieminētā bioķīmiķa stāsts:

Lasīt tālāk ...