Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Temati, kurus plānots aplūkot vēl jūnija pirmajā pusē.

Autors Draugu draugs

Kā jau pastāvīgie bloga apmeklētāji pamanīja, šonedēļ, atšķirībā no vairākām iepriekšējām nedēļām, izpalika ziņojums par iknedēļas aplūkojamiem tematiem.

Tā teikt, biju aizkavējies "mājas darbā" ar iepriekš plānotām tēmām maija izskaņā, kuras ar ilgāka laika nobīdi beidzot ir publicētas. Atvainojos par radušos situāciju!

 Turpmāk un īpaši vasaras periodā tiek plānots pieturēties pie mazliet pamainītas rakstu publicēšanas sistēmas, ievērojot aktualitātes principu un katru nedēļu būs gan plānotie(to būs mazāk, nekā iepriekš), gan iepriekš neparedzētie, bet aktuālie temati, lai ir kāda paredzamība, sistēmiska noteiktība un sava arī satura nezināmā daļa, ko varēsiet pamanīt bloga vēstījumos... 

 Līdz ar to jaunnedēļ gaidāmas šādu rakstu ziņas:

 

1.Kā sadzīvot ar tropisko karstumu Latvijā?

2.Aktivitātes, sporta spēles vai spēlītes. Kam priekšroku dod Tu?

3.Tusētāju paaudzes varoņdarbi. Kā komunicēt ar izslēgtu smadzeņu indivīdiem? 

4.Trokšņu, stresu līmenis Tavā dzīvē. 

5.Kaimiņu būšanas un nebūšanas. Kā saprasties, cienīt un, kad neklusēt?

 Temati, kurus plānots aplūkot vēl jūnija pirmajā pusē

Savukārt mēneša tēma būs:"Gaisma un tumsa, rīts un vakars- dzīves pieredzes vasarā, kuras bagātina un vairo dzīvotprieku."

 Kā jau kādi to ir paspējuši, arī Jūs varat publicēt savus rakstus, pārdomas šajā vietnē par visu, kas aktuāls. Rakstiet, dariet zināmas Jūsu idejas, jautājumus, kā arī kritiku un citus ziņojumus elektroniskā pasta veidā uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai kontaktos norādīto tālruni. 

Paldies arī katram, kas piedalās sarunās un diskusijās komentāros. Īpaša interese ir manāma tieši sporta tematikas sakarā. Prieks manīt, ka neesam vienaldzīgi un esam pārsvarā ļoti korekti sarunās ar citiem! Paldies Jums! 

 Līdz citam mirklim! 

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt