Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vēstījums bērniem un jauniešiem..

Vēstījums bērniem un jauniešiem.. Šī būs mana pirmā ziņa un īpašs vēstījums Jums, bērni un jaunieši šī portāla ietvaros... 

Vēlos padalīties kādā pieredzē un ievadīšu to ar dažiem jautājumiem par naudas lietām: "Sakiet, vai 1cents ir stipri vērtīgāks par 2centiem un 50centi par 5euro? Vai ieejot veikalā ar 5 vai 10euro tēriņnaudu Jums bieži gadās neiztērēt neko, vai arī izlietojat visu maksimāli, kā saka, "pa nullēm"?  Vai Jums patīk nesteigties ar tēriņiem un atlicināt ko uzkrājumā? Vai zinājāt, ka krājot tikai pa 3centiem dienā var sakrāt mazliet vairāk kā 10euro gadā, ko daudzi pelnoši pieaugušie nespēj izdarīt? Vai zināji, Tavs mazais uzkrājums ir izcils sākums lielākiem dzīves mērķiem? "

Lasīt tālāk ...

Apsolīt viegli, izdarīt grūti..

Apsolīt viegli, izdarīt grūti.. Sen senos, ne tik senos laikos dzīvoja trīs draugi, gados jauni puikas un enerģiski bez gala.. Viņi daudz sportoja, cits vairāk ,cits mazāk cītīgi mācījās, brīvā laikā šad tad ālējās un blēņojās un par visu un visiem mazliet arī jokojās.. Dzīvesprieka viņiem bija gana, enerģijas netrūka un arī šo to jēdzīgu paveikt viņiem nesagādāja grūtības..

Lasīt tālāk ...